Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a gond a mosógéppel (felült...

Enn& kérdése:

Mi a gond a mosógéppel (felültöltős Zanussi TL 1003 V), ha a dob forgása közben súrlódó hangot ad, és egyéb más szerintem fura hangokat?

Figyelt kérdés
Nem a miénk a gép, tulajé, mi béreljük a lakást. Most mosok vele harmadjára, és eddig mindig ez volt vele, de mosni és centrifugázni sikerül neki. Csak ezek a hangok. Aggódom, hogy egyszer csak bekattan és kárt okoz valamiben.

#mosógép #zaj #ZanussiTL1003V
2012. júl. 9. 18:16
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, hogy becsúszott egy ruhadarab a dob és a mosógép háza közé.
2012. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen apró tárgy pl. toll, pénz érme stb.

Van a dob mellé csúszva.

Ajánlatos kiszedetni míg nagyobb kárt nem okoz!

2012. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így jártam egyszer én is, de alaposabb átnézéskor megtaláltam, hogy a dob perforációjába be volt akadva a melltartó fém merevítője. Szinte nem is látszott, mert a hosszabb fele átlógott és az súrlódott. Nehéz volt kiszedni, így szerencsére nem lett komolyabb sérülés.
2012. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bár régi a kérdés, de egyszer én is így jártam. Azóta mosom mosózsákban a melltartókat. Épp csak a merevítő fél centis kis bütyke látszódott az egyik lyukban, a többi része átlógott a dob másik oldalára és végigkaristolta a gép belsejét. Szerencsére baja nem lett, de biztos lett volna, ha sokáig úgy hagyom.
2013. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!