Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül ennek a javítása? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

Valami b*** ügyesen rányitotta az ajtót szeretett kocsimra...

Budapesten tudnátok ajánlani ügyes szakikat akik jó áron (nem kell, hogy a legolcsóbb legyen, a lényeg, hogy jó munkát végezzen...)? Eddig márkaszervizbe hordtam, de ezzel szerintem felesleges...


[link]



2016. márc. 5. 16:26
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
100%
Képről nem néz ki olyan vészesnek , esetleg az nem jöhet szóba,h veszel javitóstiftet , és otthon megpróbálod megjavitani,ha nem lesz jó ugy is kijavittatod ,de szerintem egy próbát megér :)
2016. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
18%

Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, így totál offtopic leszek!


Én világ életemben nagyon vigyáztam minden autómra, viszont velem olyan történt, hogy anno a Seat Leon-omban ültem a parkolóban, mellém állt egy smaragdzöld Suzuki Ignis.


Valami vén f@x jött a családjával és szó nélkül rámcsapta az ajtót, lehúztam az ablakot és szóvátettem, de még nekiállt feljebb! Gondolom ő rohadtul nem féltette a kocsiját, de nekem az ezüst autón szép nyomot hagyott.


Azóta kicsit parkoló fóbiám van, inkább megállok a parkoló legvégén de az ilyen tahókat próbálom kerülni.

Mert ahogy észrevettem a legtöbben ezt a dolgot lexarják, egyszerűen a saját dolgaikra sem vigyáznak, nah az ilyenektől nem várható el, hogy majd pont a tiedre fognak vigyázni.


Elnézést, ha nem tartozott a témához, de baromi bosszantó tud lenni! :\

2016. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
#2 hát baromira nem ! A kérdésre válaszóltál vólna kicsit illedelmesebb lett volna ha az IQ nem -15
2016. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
54%

"#2 hát baromira nem ! A kérdésre válaszóltál vólna kicsit illedelmesebb lett volna ha az IQ nem -15"


Azért ez a IQ -15 kicsit erős kritika attól, aki egy mondatot sem tud helyesen leírni! :)

2016. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tovább tart előkészülni a munkához mint kijavítani :D

Szerintem ne foglalkozz vele. Láttam olyan autót amit úgy hirdettek hogy kitűnő állapotban van, mégis egy 200-as méretű horpadás volt rajta.

2016. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én autómon ezer ilyen karcolás van. :D


Ne foglalkozz vele!


Láttam olyan Renault amiről le van törve több darab a kasztniról és annak ellenére furikázzák Vele az egész családot :D

2016. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz hozzá javítóstiftet kb. egy ezresért, aztán minden mosás után átkened és fényesíted.


Kb. 2000-ért kevertethetsz hozzá festéket, amit egy fültisztító pálcikával felviszel a sérülésre.


Nálam egy ekkora sérülés már nem éri el az ingerküszöböt.

Tudod, mint ahogy a dalban van: "Az első pofon a legnagyobb, a többit lassan megszokod."

2016. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag semmi. A mi 13 éves kocsinkon van egy csomó ilyen.
2016. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!