Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a gumi körülbelül hány...

Ez a gumi körülbelül hány százalékos lehet? Mennyit ér?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm eladna nekem két használt gumit, amik bár nem újak, de jobbak mint ami az autómon van.

Erről a gumiról lenne szó:

[link]


Nem sok pénzem van rá, és a környékbeli gumisoknál csak 90%-os meg új gumik vannak, 10 ezres kezdőárral, nehezen találtam ezt használtan.

4 ezer/darab áron adná el, de nem tudom,hogy megéri e.

Ezt a telet kéne relatíve biztonságban kihúzni, a mostani gumik közül az egyik elszakadt, olyan régi volt, szóval ott most nyári pótkerék van, ezért sürget az idő is.

(a két első gumi nem rossz, a hátsók nagyon kuka érettek, szerintem a megmaradt is hamarosan szakadni fog -és akkor pótkerekem se lesz)

Csak szemléltetésként, ez van most fent:

[link]


2016. jan. 13. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt már nem kell felrakni, kopott.
2016. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, és direkt leírtam a körülményeket.

De azért köszi,hogy megpróbáltál válaszolni!

2016. jan. 13. 18:22
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs pénz banánra, nem kell majmot tartani.

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy olaj volt-e cserélve ebben az évtizedben.

Ez a gumi amit neked 4 ezer per darabos áron akarnak neked eladni egy lyukas garast nem érnek. BALESETVESZÉLYES velük közlekedni, mint ahogy a tengelyenkénti eltérő mintázat is balesetveszélyes.

Ezt a 8 ezer forintot inkább költsd buszbérletre amíg nem tudsz venni normális gumit.

Gondold meg jól, hisz nem csak a te, hanem a családod, és más a közlekedésben résztvevők életét is kockáztatod.

2016. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

A képen: elöregedett, szanaszét repedezett életveszélyes köpeny látható!!!

(1 Ft-ot sem ér.)

Ne kockáztassad az életedet, sem másokét!

2016. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
En se vennem meg ezeket. Tudom, konnyu mondani, de inkabb vegyel vadi ujat 10ezerert/db aron, mint ki tudja mikori hasznaltat. Az uj meg jo evekig is, ha kimeled.
2016. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Meg is feledkeztem a képmutató, internethősökről!

Tudom,hogy ez az oldal egyfajta törvényhozó hatalom is egyben, de eleve ott kezdődik a történet,hogy 1,6 mm-ig használható egy gumi.Az életkorára meg nincs előírás, tehát abszolút törvényesen használhatnám.Innentől kezdve miért ítélkezne bárki is?

Itt van mondjuk 2,5 mm.

3 éves a gumiabroncs, talán jobb lenne egy 12 éves, 100%-os?(biztos, mert azon nem látszana a kora -és akkor már tuti jó)

Olajat nem szoktam cserélni, maximum 100 ezer km után.Baj?

A tengelyenkénti eltérő mintázat nem tudom,hogy hogy jön ide, extra okoskodás, vagy nem sikerült megérteni a kérdést?

Inkább fent hagyom a durván 1,6 mm-es,8 éves gumit, az jobb lesz.

A családölő baromságot meg hagyjuk már,iszonyú szánalmas ezzel érvelni, teljesen hatásvadász, felesleges szélsőség.Ha 200-al megyek nem a gumi miatt fognak meghalni,hanem a sebesség miatt.

A sebességemet meg úgy választom meg,hogy megtudjak állni.Ennyi az egész.Ezzel az erővel be kéne tiltani a Swifteket is, mert nem olyan a fékútja mint az új Audinak.


Nem veszekedni szeretnék, de nem igaz,hogy nem lehetett volna egy rendes személyeskedéstől mentes választ adni, hogy figyelj haver, ez a gumi elég szar, nem ajánlom,hogy megvedd, és pont.Nem,kell oda az a rohadt személyeskedés is,hogy olajcsere meg gyilkolás, meg az anyám kínja.

Csak ezért adom ilyen stílusban a válaszom, semmi másért!

2016. jan. 13. 19:09
 7/16 A kérdező kommentje:
Az 5-ös példát lehet venni.Ezt nevezik normális válasznak,köszönöm!
2016. jan. 13. 19:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg a téligumi 4 mm alatt már kifogásolható.
2016. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyelj haver, ez a gumi elég szar, nem ajánlom,hogy megvedd, és pont!
2016. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a gumi egy fillért nem ér. Tényleg nem. A netről is rendelhetsz használt gumit számlával. Most ezt 1 perc alatt találtam és nem reklámnak szántam csak józan ész.

[link]


pl 165-ös 4.490 5 mm-es. Szállítás 3.000 vagyis 12.000 alatt megvagy. Ha van 8 ezred akkor 4 -et csak hozzá tudsz már dobni valahonnan.

2016. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!