Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvették a jogismat autóbalese...

Elvették a jogismat autóbaleset miatt a részletek most mellékesek járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem tavaly elvették a jogsimat és most kaptam papírt, hogy 2 évre vették el (2017 októberében) lehet újra! Járt már így valaki? Újra kell majd vizsgázni vagy, hogy működik?

Normális válaszokat kérek ha lehet!



2016. márc. 6. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem én jártam így, hanem egy ismerősöm. Neki újra kellett vizsgáznia.
2016. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Alap hogy újra kell vizsgázni, hiszen ha elvették a jogsidat, akkor vagy súlyos sérüléssel járó baleset volt amit te okoztál, vagy ittasan okoztad...


Mindkét esetben valószinűsíthetően a szabályok be nem tartására vezethető vissza a dolog, így az eddigi vezetői engedélyed megszűnt, törölték.... neked azt újra ki kell majd harcolnod..

2016. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Záróvonal átlépése szembejövő és az enyém bal eleje ért össze úgymond félig frontális. Sem alkohol sem egyéb szerek hatása nem volt annyi, hogy elbambultam és későn reagáltam már senki nem sérült meg szerencsére mindenki egy karcolás nélkül szállt ki!
2016. márc. 7. 00:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Balesetet okoztál ami teljes egészében a te hibád volt. Vezetés közben nem bambulunk. Így most olyan mintha nem lenne jogsid. 2017 októbere után ha újra kifizeted a jogsi megszerzésének összegét, és újra sikeresen levizsgázol akkor lesz jogsid.
2016. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Nem történt személyi sérülés, a hibás - egyértelműen - Te voltál. Nos, ilyen szituban kár volt értesíteni a hatóságot, egyszerűen csak el kellett volna ismerni a felelősséget (kitölteni a kék-sárga baleseti kárbejelentőt), s annyi... a gépjárműveket elszállítani, ha nem mozgásképesek.


Így maradt volna jogsid is...

2016. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem is akartunk hívni semmi hatóságot a másik autós már éppen az autómentőst hívta, hogy elvisszük a kocsikat amikor megállt egy autós akinek mondtuk, hogy megbeszéltük, minden rendben nem kell segítség erre kihívta a rendőröket.

Akkor magyarul ha lejárt úgymond az eltiltás akkor újra kell járnom mindent mintha most csinálnám elsőnek a jogsit?

2016. márc. 7. 00:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Utánképzés a szó amit keresel. Nem kell kivárni az eltiltás végét az utánképzést korábban is elkezdheted, ami nem árt, hiszen ott is lehet bukni.

Anyagilag se olcsó, majdnem annyi, mint egy sima jogsi.

2016. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
EMber..lehetett volna annyi eszed hogy egy kiugró kutyára fogod a dolgot,és nem a bambulós történettel állsz elő
2016. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 TheCruve ***** válasza:
Ilyenkor nincs szigorított vizsga? Mint ha hallottam volna már ilyenről. Vagy az hülyeség?
2016. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha megbeszèltètek ès meg is egyeztetek, hülyesèg volt bevonni a rendőrsèget, bárki is hívta ki...
2016. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!