Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Landrover Freelander 1998-as...

Landrover Freelander 1998-as 2. 0 TDI Megvegyem?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok olyanoktól, akik ültek már ilyen autóban. Hosszú, rossz utakra kell, mindnnapos használatra. Sürgős, köszi!
2010. ápr. 2. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra tökéletes lesz, de azért linkeld be a hirdetést (ha fenn van)
2010. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azonos évjáratú mitsubishi/mazda sztem olcsóbb lehet ,meg talán a szervizelése is, de árat meg futott kilómétrt írhattál volna
2010. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] remélem jól csináltam. Ezzel a tulajjal még nem beszéltem, nem tudom mennyi a futott kilométere. Már többet is megnéztem, 4000 Euroig. Szerintem jó áron vannak, az otthonihoz mindenképp. Írországban élünk és ezzel szeretnénk majd hazakocsikázni is. (???) Sose volt még ilyen autónk! Hasonló se! Köszi!!
2010. ápr. 2. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a bőr nem néz ki vmi jól, ergó jól szétülték, szerintem keress másikat. Esetleg második generációs Mitsubishi L200

Kevesebbet eszik, megbízhatóbb, és ereje is van elég (120 lóerő körül van)

Erre gondoltam: [link] (katt rá)

2010. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah, persze nem bánnám, de sajnos bezinkutam még nincs, 2000es motornál nagyobbat nem tudok megvenni és pénzem sincs sajnos annyi, amennyibe ez a gyönyörűség kerülhet.
2010. ápr. 2. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Isten lássa lelkem nem akarok rosszat neked,eszedbe ne jusson!!!
2010. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
L200 nem drága, a 2,5-ös dízele se eszik sokkal többet mint a freelanderé. Max 1 liter az meg már nem oszt, nem szoroz
2010. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!