Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat vagy Volvo V40?

VW Passat vagy Volvo V40?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek melyik jobb,megbizhatobb?Mindkettő kombi változatban,1.9 dizel motor,2001 es kiadás.Németországból venném.Tehát ami érdekelne,megbizhatóság,konfort esetleg karbantartás melyiknek drágább?

2016. márc. 9. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság, karbantartás?

Két 15 éves autóról beszélsz.

Ki tudja mennyit futottak (valójában), rendesen voltak-e szervizelve, karbantartva?

Bármi bajuk lehet ha nem vagy szerencsés.

Mindkettőnek.

2016. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A V40 sokkal kisebb, mint a Passat. Ha már Volvo akkor V70-et nézz. A 2.5TDI-ben az Audi sor5ös dízel motorja van, a 2.4 dízel a Volvo saját motorja, mindkettő jó. Viszont ez is kisebb a Passat.
2016. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak volvot vegyél. Bár kissebb de megbízhatóbb. Nekem mind kettő van,a volvo 18 éves több mint 1 millió kilóméter van benne és még megy,napi használatban! Hét év alatt költöttem rá olyan 500 ezret öszvisz. A passát 12 éves nagyon patika állapotban,de egy szemétkupac. Útálom mint a szart,begbízhatatlan problémás szutyok. Német fostalicska! Olyan 2-3 hetente kell hozzányúlni.Én nem ajánlom,de te tudod. Sok ismerősömnek van passat meg audi A4 mindegyik isteniti oda-vissza vannak tőle közben meg vagyonokat költenek rájuk. Én is 8 hónap alatt már 500 ezer fölőtt járok és semmi értelme nem volt. Mindig van valami nyügje. Közben a autó nagyon jól nézki kivül belül,jó szerkezeti állapotban meg minden,megy mint állat. Rengetegen 4-5 évesnek nézik.
2016. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő megbizható autó, passatból nagyobb a választék viszont több a szutyok is a piacon. Nem kell elhinni ha találsz egy 150 ezer kilóméteres darabot, évi 20 ezer kilóméteres futással is 300 000 ezer kilóméteres kocsiról beszélünk, tehát az állapot a fontos. A passatok 800 ezer kilómétert is elmennek amiket te nézegetel, a volvo diesel motorok még a mai napig is a legjobbak között vannak, de a 2,4 dieselje a volvonak híresen jó. Egyébként én volvot vennék nekem szebb és izgalmasabb autónak tűnik :)
2016. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,azt hiszem a Volvo mellett döntök,annyira nem számit,hogy kisebb valamivel,ahgy nézegetem valamivel olcsobb is mint Passat ,és biztonságosabb is.
2016. márc. 10. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Passatot vennék, de a V40 mellett is van néhány érv: az ülései szuper kényelmesek, én ültem ilyenben, napokat tudnék ülni benne. Meg úgy az egész autó elég minőségi, hiszen Volvo. Az 1.9-es motor a V40-ben Renaultól van, de nem kell megijedni, mert nagyon jó kis motor az, a franciák jó motorokat csinálnak.
2016. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utcánkban van egy 1.9 Dízel V40, 850,000 km van benne jelenleg. Nyilván ennyi idő alatt sok mindent felújítottak (futómű, stb..) de a motort még nem. És ami nagy szó valami érthetetlen okból még a turbót is csak 1x...


Nekem benzines V40 van, az is remek autó, nagyon szeretem.

2016. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A v40 egy anyagi csőd.Az adagolótól kezdve minden el fog romlani. Volvo-t csak akkor vegyél ha milliomos vagy, és van egy másik autód, mert ez kizárólag a szerelőnél lesz.
2016. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

[link]


7-es átlag népítéleten, hihető a baromság, amit beszélsz...

2016. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az adagolótól kezdve minden el fog romlani."


Asszem a 2001-es 1.9 már common rail :)

2016. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!