Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Omega B 2.5 CD AC pumpa?

Khhmkhhm kérdése:

Opel Omega B 2.5 CD AC pumpa?

Figyelt kérdés
Szeretnem kicserelni az ac-pumpat, eljut az aram a csatlakozoig,de nem jon a benzin,nemis bug a szivattyu..ezzel lehet valami mast is kezdeni a cseren kivul? Vagy,hogyan kellene nekiallni a cserenek? 1995.os kiadas az auto benzines.Annyit tudok,hogy a csomagtartoban van a pumpa lecsavartam a tartot ,DE nemtudom kivenni az egesz pumpat..levan csavarozva vagy milyen modszerrel kellene kivennem? Koszonom a segitseget!

2016. márc. 11. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

" milyen modszerrel kellene kivennem?"


Neked semilyen módszerrel, vidd el szerelőhöz aki ért hozzá!

2016. márc. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mar 2 autoban kicsereltem...De ebben nemjovok ra,hogy hogyan lehetne kivenni.. Renault Megane-ban es Fiat Puntoban is csereltem mar. Valaki elmagyarazhatna mit kell vele csinalni.
2016. márc. 12. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
kiszedni, emlékeim szerint bajonetzáras és a csomagtérből hozzáférsz nem kell levenni a tankot!
2016. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. 12éve cseréltem B omegában így csak halvány emlékek, de szerintem könnyen kijött, mert ahol anyázok azt mindig megjegyzem :)
2016. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) koszi mar sikerult.
2016. márc. 13. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!