Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival az első vezetés...

Friss jogsival az első vezetés kudarc. Mindenki így kezdte vagy csak én vagyok béna?

Figyelt kérdés
Eddig dízeles autón tanultam, nekünk viszont benzines. Az első utam után elment a kedvem az egész vezetéstől, szinte semmi sikerélményem nem volt. A más kuplung használat a legrosszabb. Mindenkinek ilyen nehezen indult?

2016. márc. 11. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szokj hozzá a kocsihoz aztán nem bénázol. Nekem az első 30 km után már semmi bajom nem volt. De még azt is tökegyedül tettem meg.
2016. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is benzinessel tanultam, az első 2-3 héten utána még szörnyen ment a benzinesen, egyszerűen nem tudtam elindulni az autóval, csak nagyon lassan, hogy le ne fulladjon, aztán ráéreztem, megtanultam a technikáját, a gáz és a kuplunk egyenletes kezelését. Rá kell érezni, ehhez kell pár hét, ez ilyen, ettől még ne menjen el a kedved, várj 1-2 hónapot, meglátod, addigra olyan lesz a vezetés, mintha csak sétálnál :D
2016. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, javítanám még a választ: szóval én is dízelesen tanultam, aztán benzinest használtam :)
2016. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én tanuláskor bénáztam, utána egyedül vezetve ment mint az álom, ahhoz képest.
2016. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most szokom meg 4 hónap után. Rühellek vezetni, de sajna kell, gyalog nem tudok menni mert félek a emberektől, buszon meg sok a ember... Nekem az a bajom, hogy túl nagy gázzal indulok és megrepedt a dugattyúm aminek a cseréje nem 20.000 forint...


De, van vasárnapi boltzár és léteznek ilyenkor üres parkolók, menj be és gyakorold, hogy hol fog a kuplungocska és mennyi gázt kell adni sík úton a elinduláshoz.

2016. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sokan kezdik igy, foleg ha dizelrol mennek at benzinre. En is igy voltam, dizelen tanultam, atultem az otthoni benzinesbe, 3-szor lefulladtam. Ezutan elindultam valahogy, majd fokozatosan hozzaszoktam.
2016. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, dízel után szívás benzinest vezetni. Én benzinesen tanultam és imádtam is. Később, amikor adtak a kezembe egy dízelt, hogy vezessem, az autó már attól elindult, ha felengedtem a kuplungot és gázt nem is adtam. Nekem ijesztő volt, de más különbség nem volt igazából.
2016. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én először benzinesen kezdten majd dízelesen tanultam tovább. Amíg tanúltam már meg is vettem az autóm ami benzines megintcsak. Szóval egy időben tanultam mindkettőn ami nem is biztos hogy sokamnak rendben lenne de nekem ment. Azóta vagyis alig fél éve hajtottam még pár kükönböző autót és egyszerűen élvezem ezt a kezelési különbséget.
2016. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szia!:) igaz már eleg régi ez a kérdés de most nálam ugyen az a helyzet hogy itt van a kezemben egy friss jogsi es egy benzines auto amivel bele telik 10mp hogy elinduljak:( jobb esetben ugye ha nem fulladok le.. de ahogyan itt olvasgatom a kommenteket nagyon nagy erőt adott most számomra szóval köszönöm es remélem nekem is egy ket hét es ráérzek hol is fog az a kuplung
2017. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bocsi előző vagyok még:) szóval akkor tényleg ugy lett hogy kb egy hónap alatt akkor sikerült ráérezned?
2017. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!