Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a sípoló hang a...

Mi lehet a sípoló hang a kocsiban? (Citroen Xsara II)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy a minap a kocsiban valami sípoló hangot hallottam, leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a telefontöltő bedugva marad a konnektorban. Sajnos azt hogy ez mikor jelentkezik nem tudom megmondani, mert hidegindításkor egy ideig nem, valamint hosszabb használt után gázadáskor is hallható.

Sajnos valamiért visszatöltés nem történik az akkumlátorba, ez lehet esetleg annak (generátor) az oka?



2016. márc. 12. 04:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Annak hogy nincs töltés,biztos hogy a generátor az oka.

Mindeközben sokféle hangot is tud produkálni.

Tud sípolni,ékszíjat nyávogtatni,kattogni,valamint recsegve füstölni.

-Nem alszik ki a töltésvisszajelző?

2016. márc. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

A töltésvisszajelző (ha jól gondolom, hogy a műszerfalon az az akumltáro jelű "ikon") folyamatosan világít.


Sajnos a probléma most Győrben ért, a hosszúhétvége alatti kiránduláskor kezdte. Tudom, hogy a kérdés alpvetően hülye, mert ezt nekem kell megítélni, de merjek még így visszaindulni Pestre a szerelőmhöz, vagy ezt itt kellene megnézetnem valakivel?

2016. márc. 12. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!