Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten miért nem érdekli...

Budapesten miért nem érdekli a rendőröket a sok szabálysértő?

Figyelt kérdés
Csak, hogy egy példát idézzek, egyik reggel háromsávos út, lámpa sárgára vált, megáll a kocsisor. Elől álltam mellettem pedig egy rendőrkocsi. Ez az egész egy pillanat alatt történt, miután pirosra váltott a lámpa 3-4 másodperccel később lekanyarodó sávból bevágott elém egy mercis, de már nem mert átmenni a kereszteződésen és így inkább azt választotta, hogy megáll a járdán, úgy hogy a fele kocsija belóg a kereszteződésbe. Mellettem a rend őrei ezt nem látták? Vagy mi van ilyenkor? Én kicsit veszélyesnek éreztem hiszen az átkelőn meg már zöld volt a gyalogosaknak...

2016. márc. 12. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet mindenkit levadászni aki szabálytalankodik, meg nem is cél ez, főleg olyan helyzetben ami nagy veszéllyel, vagy semmilyennel, nem jár. Én nem ismerem a te közlekedési szokásaidat, de adott esetben amikor te is érintve vagy, akkor meg jól jön ez a "lazaság" a rendőrök részéről, nem igaz?
2016. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Budapesten a rendőrök igyekeznek a pofátlan, szánt szándékú szabálysértőket büntetni. Gyalogosként szinte mindenki átmegy a piroson egy alapos körülnézést követően, de ez sem zavar senkit. Vidéki sofőrök pedig pesten sok hülyeséget csinálnak, de talán még olyanok is akik pest másik feléről jöttek. Ezért ha pl megállsz valahogy vészvillogóval pár percre mert ott van dolgod de nem akadályozol senkit akkor sem cseszegetnek.
2016. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!