Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelni, gumi méret különbségek?

Tishzje kérdése:

Alufelni, gumi méret különbségek?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Skoda Fabia-m, a nyári gumim pedig 165/70 R14 méretű. A lemezfelni amin ezek a gumik vannak, azok pedig 5x100 5Jx14H2 ET 35. Szeretném a lemez felnit lecserélni alura, úgy hogy megtartom a 165/70 R14-es gumikat, amit az újra kívánok felszerelni. Az alufelni amit vennék, 5x100 6Jx14H2 ET 36. Az lenne a kérdésem, hogy az itt leírt alufelnire rá tudom-e tenni a meglévő nyári gumi abroncsomat.

2016. márc. 12. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
rátenni rátudod, az már más kérdés, hogy alufelnin hogy néz ki egy ekkora ballonos gumi ilyen keskeny méretben. Szerintem írtó hülye kinézete lesz, de mondjuk neked lehet más az ízlésed, én személyszerint 55-ös oldalfal magasság felett nem használok alufelnit. Viszont ha azért akarsz ballonos gumit az alufelnire, mert olyan helyen laksz, ahol ramaty állapotúak az utak, akkor végülis jó megoldás, mert nem veri szét a peres gumi a futóművet, meg természetesen nem eszi az alufelnit sem.
2016. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!