Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd és miért? Bmw...

Melyiket vennéd és miért? Bmw e38 (1994-2001), Mercedes w140 (1991-1999), Audi a8 (1994-2002)

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az A8ast kihagynám, szép, de valahogy túl jellegtelen (persze pont ez benne a szép). E38ast keresnék méghozzá 740est, mert abból van manuálváltós. Ha nem találnék a pénzemért akkor jöhetne egy S500 vagy S600, de inkább az 500as, mert a 600as hajlamos szénné égetni a kábelezést a motortérben.
2016. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen A8-asom, én nagyon szerettem. A BMW is nagyon tetszik, viszont azt nem vennék. A bálna W140-nek is megvan a maga hangulata, de rengeteg a gond vele, az sem éri meg. Én most is megvenném az A8-ast, csak jobb állapotban, az enyém leharcolt volt.
2016. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak E38-at. Miért? Mert fan vagyok :D


Ha lenne felesleges pénzem erre, akkor már nem lenne :

[link]

2016. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyik se.
2016. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

a8 felejtős, mert nem rwd.

w140 és e38 közt meg kérdés mit szeretnél.

Ha dízel a bálna jobb döntés, elég megbízható tartós az a blokk és nincs kihegyezve, mint a tds.

Ha kis ccm vel beéred e38, mert bmw hez több és olcsobb az alkatrész meg extra bővízés és az m50-52-54 generácios sorhatok nagyon jó motorok, tény a merci M104 blokkja a kedvenc merci motorom csak a bálnához ha a motoron kivül nézzük drágább minden és nehezebben szerezhető, viszont a bálnában nyomatékosabb az M104, tehát ha nagyon sok felszereltséggel és nagyon jó állapottal akkor inkább w140 mint e38 6henger benzin esetén is.

v8 -t utálom azt nem vennék.

v12 nél meg egyformán pénztemető mind a kettő és a merci formavilágra nekem jobban tetszik így inkább azt viszont ha jó áron lenne egy e38 750 nem keresnék tovább w140-600 -t.


Összeségében a w140-e38 egyikkel se jársz rosszul ha van elég pénzed rájuk!(nem csak a vásárlásra, hanem a további kiadásokra is és hidd el nem kevés kiadások lesznek, nézd csak meg a totálkár rulettkerék harmadik részét pedig ott egy kis bálna van ami csak hathengeres és alig extrázott)

2016. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A BMW-t, ha már mindenképpen vennék ilyen kivénhedt csatalovat, és abból is egy kézi váltós 728i-t.
2016. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Audinál csak ez az egy kifogás létezik, hogy nem hátsókerekes, más ellenérvet nem is lehet felhozni?

Ja és hogy lehet egy V8-at utálni? :o


Semmiképpen sem vitázni akarok, csak érdekesek ezek a dolgok számomra.

2016. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

izlések és pofonok, van olyan ismerősöm aki szintén szerelő és ő meg utálja az rwd -t, ha fizetnek neki akkor se és neki csak fwd kell :)

Ismerek olyat aki v8 van oda én utálom a v8 -t, mert kevésbé kiegyensolyozott mint egy sor6 vagy v12 és keskenyebb a fordulatszámtartománya is.

Persze a v8 nál alapjáraton már bődületes nyomaték....

Kinek mi :)

2016. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebben az időben még egy holmi 7-es BMW-t vagy egy A8-at nem lehetett hasonlítani egy S-osztályhoz (igazából szerintem az újaknál is ez a helyzet)!A Merci egy örökéletű vas, ha egy normális darabot veszel, nem pedig vmi lelakott pár százezer Ft-os szart! A Bálna egy klasszikus, nem is értem, hogy miért van egy lapon emlegetve ezekkel a "prémiumba" felkapaszkodó szutykokkal.
2016. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ebben az időben még egy holmi 7-es BMW-t vagy egy A8-at nem lehetett hasonlítani egy S-osztályhoz"


Mind a kettőt szeretem így nem akarok vitázni de bőven van olyan amiben az e38 jobb az w140 nél!

Viszont forditva is!

2016. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!