Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 3?

Sutix12 kérdése:

Volkswagen Golf 3?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy kaptam egy 1992-es VW Golf 3 típusú személygépkocsit, örültem is neki csak mikor arra került a sor hogy tankolni kell nem jött össze ugyanis nem tudom kinyitni a tanksapkafedő ajtócskát...próbáltak a benzinkúton dolgozók is segíteni de nekik se sikerült kinyitni.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet kinyitni ezt a kis ajtócskát hogy tankolni tudjak?


2016. márc. 13. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A volt tulajdonost nem tudod felhívni?

Próbáld meg egy vékony dróttal körbe "kitapogatni" mi gátolja....

2016. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D haverommal is ez volt a helyzet nem jött rá,hogy hogy kell mert nem volt az autóba se kapcsoló, se a tanksapkánál egy kis lyuk ahova betudná rakni az ujját.

Aztán rájött hogy a tanksapkának az egyik felét megkel nyomni és akkor kinyílik.

Bár lehet,hogy te már mindenhogy próbáltad és valami gond van vele.

2016. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igazából látszik, hogy mi gátolja mert belül van egy lyuk és abba van belefűzve egy kisebb rúd szerű valami ami zárva tartja csak nem tudom, hogyan tudnám kiakasztani vagy kinyitni
2016. márc. 13. 11:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyomásra próbáltam az volt az első
2016. márc. 13. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb mint a képen az a lyuk? Az?

[link]

2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Olyan mint a jobb oldalon a képen, de amúgy már megoldódott, de azért köszi :)


Igazából csak annyi baja volt, hogy centrálzáras és ki kellett hozzá nyitni az anyósülés felöli oldalon lévő ajtót, hogy kinyitható legyen a fedél utána már csak nyomni kellet rajta, nekem legalább is ezt mondták.

2016. márc. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!