Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Vitara? Mi a véleményetek?

Suzuki Vitara? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Suzuki Vitara első autónak? Ha igen, miért ha nem, miért? Ha nem, akkor milyen Suzuki ajánlotok első autónak? Mi a vélményetek a Vitara-ról? Nagyon szépen köszönö a válaszaitokat! :)

2016. márc. 13. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

A vitaráról az a véleményem, hogy brutálisan túl van árazva. Már a közepes felszereltség is 6 millió felett van, a "legjobb" modell meg 8 lepedő.


Ennyiért sokkal jobb autót kapni.


Az meg, hogy milyen szuzukit ajánlunk első autónak kb. attól függ mennyi pénzt szánsz rá.

2016. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy újat akar?
2016. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Arról szó sem esett, milyen Vitarára vonatkozik a kérdés.

Új, 1-2 éves, 10-12 éves?


A túlárazásra vonatkozó megjegyzéshez: mennyi lenne a reális ár egy SUV esetében?

Talán nem véletlen, hogy az új autóknál a Vitara vezet az eladási listán, a SUV-ok többsége 10muillió forint fölötti áron vásárolható meg, a divatirányzatnak megfelelő külső mindig plusz pénzbe kerül, mint ahogy a divatos emblémának is megvan az ára.

2016. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Én élből az újra gondoltam, mert a régit itthon Grand vitara néven forgalmazták.


És igen, én drágának tartok egy 1.6 dízel szuzuki SUV 6,3 misiért (legolcsóbb, alap felszerelés) amikor a konkurens 2.0 Q3-as alapára 8,5, egy dízel GLA merci 9... És igencsak más presztizsértéke van. Mert a SUV semmi másról nem szól csak a presztizsről, ugyanis funkcionalitásban egy halott kategória, pont semmire sem jó.


De mint mondtam ez csak az én véleményem, ezt kérdezte a kérdező. Másnak nyugodtan lehet más.

2016. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én élből az újra gondoltam, mert a régit itthon Grand vitara néven forgalmazták."


A Grand Vitara előtt is volt ám élet.

2016. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Na látod, arra pláne nem gondoltam, hogy a 80-as évekből akarna esetleg venni a kérdező egy terepjárót első autónak...
2016. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem?
2016. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az új Vitarát már én is néztem. Meglepően alacsony az ára. Úgyhogy ahhoz képest nem rossz. Jól néz ki, szerintem korrekt autó ennyiért.

Már 4 millió alatt is lehet kapni.

Egy Astrából pl majdnem 5 millió az alapmodell. Kérsz bele egy dízel motort, a reklámozott led-mátrix fényszórót netán az ablakokat sem kézzel akarod kurblizni és már az is 8 millió környékén van.

2016. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Természetesen nem vadonat új autót szeretnék. És az új Vitara-ra gondoltam, nem a Grand Vitara-ra. :) Szerintem egész jó autó, elérhető áron, és tetszik az ál-terepjáró kűlső,mert hát lássuk be, inkább városi autó. De szerettem volna kikérni többek véleményét. Mindenkinek köszönöm a válaszát, hasznosak.
2016. márc. 13. 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk igazán hasznos válaszokat akkor kaptál volna, ha nem nekünk kell kitalálni, hogy vajon mire is gondoltál...
2016. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!