Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik új autót vegyem 4,200,...

Hajdupet kérdése:

Melyik új autót vegyem 4,200, 000 - 4,800, 000 között három van kinézve, Suzuki Vitara GL+, Ford focus 1,6 Ti-VCT Technology, Volkswagen Golf 7 Trend 1,4 TSI?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos a 3 közül én a vitarát kizárnám, mert nekem nem tetszik, a focus 1,6os-a megbízható motor, de nekem a belseje nem tetszik, ezért én a golfot venném. Ráadásul 3 közül ez a legnagyobb teljesítményü, és egyedüli 6 sebességes, ami mind fogyasztásba, mind menetkomfortba veri a másik 2-t. Szerintem.
2016. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a Golfot venném, ezek az új TSI motorokkal már nem szokott gond lenni. A 6-os Golfokban viszont volt minden bajuk.
2016. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mas gyarto/modell nem jatszik (pl. egy Mazda 3) es nem problema az, hogy az uj Golf & Trend 5.4 millional kezdodik, akkor en is a Golfot valasztanam.
2016. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy most van ez a limited editionjuk, all star a neve asszem, 100 ezerért csomo extra van benne.
2016. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kolléga 1.4-es TSI öt évesen motorcsere. 1. tulaj főleg városon belüli munkába járásra használja. Megkímélt. + mondták neki, ha már motort cserélnek kell vele a kuplungot is. Olvass utána autoplenum.de totalkar.hu népítélet.

[link]

Hallo, ich brauche dringend Hilfe! Unser VW T5 (Multivan) Bj Ende 11 schluckt Ca 2 Liter Öl auf 700km. Er hat den 2.0Bi mit 179PS und noch nicht mal 60.000km gelaufen. Garantie hat er keine mehr von VW..



Weitere Fragen mit Antworten Auto + Volkswagen Technik Auto Volkswagen Mehr Themen

Frage von ninanaW, 07.11.2008

Ist ein hoher Ölverbrauch bei VW-Wagen normal?


[link]


Kérdezz meg szerelőket.

Nekem a focusom után is kellett olajat töltögetni

nem literszám.


A vitara ugyan az mint a swift. kicsit nagyobb, jóval drágább. Nézz alá hátul egy vasrúd a hátsó tengely, semmi lengőkarok. 5cm-el hoszabb tengelytáv mint a swift. Kb. ugyan az a rugózás, zajszint. Swiftben 4 misi alatt kapsz jobban felszerelt automatát. A focus vW más kategória, igényesebb technikai megoldások igényesebb futóművek. Ami persze el is romolhat a magyar kátyúhálózaton. A suzi-ban jobban fogod érezni az úthibákat. Átmész egy százason és megmondod fej vagy írás. A volkswagen szerintem az autóipar alja. Google alapján: Szakadó vezérműszíjak, iszonyat olajfogyasztás, kormolódó motorok, korán haló DSG-k, rövid életű turbók. Suzi-hoz tudsz venni +2 év garanciát 3+2 VW nem tudom, de nem hinném, hogy a 2évre bármit be merne vállalni.

2016. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 petymeg77 válasza:

Kocsivétel előtt vagyunk mi is. Ezek is szóba jöttek, meg még egy csomó minden. Pl Octavia, Civic, Ceed, Asx, sorolhatnám. Végül is a Vitara mellett döntöttünk, a múlt héten meg is rendeltük. Indokok nagyon jó felszereltség és csak jókat olvastam róla magyar és angol tesztekben is. Meg a nejemnek ez tetszett a legjobban.,

:-)

2016. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 petymeg77 válasza:
Golf trend 1.4 tsi amúgy 5 felett van bőven, de az 1.2 se jön ki 4,8-ból.
2016. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meghibasodasi statisztikakat nezunk, egyertelmuen lehet talalni jobbakat a VW-nel (ahogy rosszabbakat is), de azert szerintem eros tulzas a vilag egyik legjobban eladott gyartojara azt mondani, hogy az autoipar alja.
2016. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is pár hónapja vettem meg a Vitarát, hát aki itt ócsárolta és a Swifthez hasonlította, az még sosem ült Vitarában, szóval nem tudom mire mond ilyen égbekiáltó hülyeségeket.

Méretéhez képest és motorjához képest alacsony a fogyaztása (5,8 l), pedig benzines. Budaspesten használom és hétvégenként Balatonra járásra.

Jobban gyorsul mint az Ignis.

2016. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!