Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen H1-es izzót érdemes...

Milyen H1-es izzót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá azért kérem a véleményt. Lehetőleg minél jobb fényt adjon az első lámpaként de szabályba ne ütközzön. Kinek milyen tapasztalata van

2016. márc. 14. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fajta van csak.
2016. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Osram-ban még soha nem csalódtam!

[link]

2016. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az előttem szóló belinkelt az tökéletes, annál jobb nincs, csak rosszabb minőségű nem túl ismert gyártóktól amik nem éppen tartósak meg hosszú élethűek.


A H1 es az csak a helyzetjelző azt gyakorlatilag teljesen felesleges tuningolni. A tompított izzó legtöbb autónál H7 azt érdemes minőségi Osram izóra cserélni. A kékes hideg-fehér árnyalattal valóban jobban látni ezt tapasztaltam pedig nem hittem benne. A céges autómba van ez a márkás izzó csak mert főnököm az ellátja a céges autókat mindenfélével, igaz ő pénze, de már a saját autómba is Osram van a helyzetjelzőből H1 abból még a megszokott kínai van, azt nem is cserélem jobbra mert értelme nem sok lenne.

2016. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Igazad van. Ha haza is tudsz vinni belőle , miért ne.
2016. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vatafak ***** válasza:
A H1 nem helyzetjelző banyek, vagy távolsági vagy kanyarfény én a GE (volt tungsram) megalight ultra 120%-ost veszem ebből és H7/4 ből is , eddig ez vált be a legjobban
2016. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vatafak ***** válasza:
ja csak a tisztesség kedvéért a helyzetjelző izzó W5W
2016. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami márkásabb emelt fényerejűt. Pl Osram Nightbraker, GE Megalight Ultra...
2016. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!