Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz C180 Classic (...

Béluskaah kérdése:

Mercedes Benz C180 Classic ( 1996 ) év járatú autót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Törve sose volt, karc mentes, 5000 km-ként cserélve volt az olaj benne, 1800 ccm, 122Le, 200000km van benne, első tulajtól, Fűtött garázsban tárolt. Szép állapotú!

2015. szept. 24. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
350 000ft ért
2015. szept. 24. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Amiket keírtál túl szép ahhoz hogy igaz legyen.....egyénként menekülj ezektől az autóktó..a pápa(w210) után ez a másik leggatyább merci...ráadásul te képes lennél megvenni a legkisebb motorral legszarabb felszereltseggel....
2015. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha látnád lehet nem így vélekednél rôla :D nagyon jó barátomtól veszem, 2. Tulajdonos. A kocsi tényleg patika. Miért nem ajánlod ? Csak jókat olvastam róla.
2015. szept. 25. 05:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha...mást gondolnék....mert biztosan pont te vagy az a legszerencsésebb ember a világon akinek ezekből az autókból sikerül kifognia az aranyhalat!Gondolom a barátod tejben vajban fürösztötte,az első tulaj meg,aki egyébként egy vak svájci 70éves ügyvéd volt ,is csak arra használta,hogy hétvégén kitolta a garázsból az alpesi levegőre,lemosta,majd visszatolta.........

Ezt az 5ezrenkénti olajcserét nem is kommentálnám,annyira hihető....de még HA így is volt sem volt semmi értelme a pocsékoláson kívül.....

Egyénként hol sikerült csak jókat olvasnod erről a típusról???Már csak azért mert pont ez az a merci aminél a makulátlan előélet sem garancia semmire.....

Ja még annyit,hogy te azért nagyjából tisztában vagy az árakkal?!?!Tudod/láttad már mit lehet venni a magyar használtautó piacon 350-ért???maximum valami jobb ladát,lefingott astrát/swiftet,esetleg fődarab hibás régebbi felső középkategóriást,vagy valami külföldi papíros munkásautónak se való 20gazdás szemetet........de te ennyiért életed patika merciét akarod beruházni........ennyiért maximum valami mercinek látszó tárgyat adnak,de tőlem arra költöd a pénzed amire akarod....

2015. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a jól össze szedett gondolatmenetet! :D tisztaban vagyok az árakkal. Arra már rá jöttem, hogy te nem vennél:D de lehetséges lenne, hogy engem kielégitene ? :D
2015. szept. 26. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:
ehhez az autóhoz ez a motor rohadt kevés, ebből adódóan tolják neki, szóval biztos hogy nem úgy van az, mint ahogy te előadod, de ha neked jó akkor vedd meg.
2015. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!