Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót ajánlanátok?...

Milyen első autót ajánlanátok? Mire kell figyelni a vásárláskor? Magánszemélytől vagy kereskedőtől?

Figyelt kérdés
Évek óta van jogosítványom, gyakorlatom sajnos alig. Nézegettem a hirdetéseket, Fiat, Ford, Nissan, mindenféle más is van, látszólag elég jó állapotban. Én olyan 300e Ft körüli autóra gondoltam, ezt nem sajnálnám gyakorlásra. Budapesten, max. néha az agglomerációban használnám. Olyat keresek, ami megbízható, könnyen kezelhető autó. 30-as nő vagyok, gyermek még nincs, szóval általában max. 2 felnőtt utazna (második autó lenne a családban)

2016. márc. 14. 10:21
 1/4 BiTOPro97 ***** válasza:

"300e Ft körüli autóra gondoltam" - barátnőknek vettem már többet, sőt kezdő több éve anno magamnak is, nem volt panasz (eddig), és kereskedőtől.


Itt ez már nem márka vagy típus függő, ha érdekel nézd meg az erről szóló filmeket, és olvasd el a cikket az egyik leghíresebb autós oldalon. Át kell nézetni, esetemben, bár nem ez a szakmám - sőt igazából csak most tanulom azt - magam is több hibát már az átnézés előtt észre veszek, olyant ami nem nyilvánvaló egy nem hozzáértőnek. - Bár magam tartom el magam.


u.i.: Amúgy volt nekem is 17 évesen ilyen (három is, kettő bevált, következő tulajnak is), ma egy viszonylag fiatal, nagyon jó karban lévő BMW-m van, és visszahozza az árát és fent tartást, mivel vállalok fuvarokat is mellékállásban.

2016. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Igen és "díszes" vagyok. ;)
2016. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háromszázért ugyan nem megy, de kalandvágyból vegyél hagyományos automata kocsit.Könnyen kezelhető,kényelmes, sosem fullad le. Nissan,Suzuki,Mazda,KIA.


Meglátod nem bánod meg.(csalok, mert a nejem húsz éve jár automatával)

2016. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Előző sok igazság van benne, most egyedül vagyok de a volt barátnőm sem akart automatát. Valószínű jobb volt váltókezelésben mint te. Kímélte is, de ha kellett veszélyes előzéseket is elkerült vele. Szociális ívó vagyok, soha nem részegig, de így anno ültem mellette bulizáskor.
2016. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!