Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportcity 125 hátsó féke...

Sportcity 125 hátsó féke befog, miért?

Figyelt kérdés

Gumicsere óta a hátsó betétek nyalják a tárcsát folyamatosan, de a max. fékerő viszont erősen megritkult. Rögtön gumicsere után éreztem, hogy baj van. Visszamentem, had molyoljanak vele, de 1,5 óra anyázás, fékfolyadékcsere, betét és tárcsa csiszolás, fejvakarás után alig lett jobb az eredmény. Sokkal lentebb került a fék nyomáspontja, felpuhult és nincs annyi fékerő mint volt, plusz sikerült azt is megoldani, hogy a betétek folyamatosan fogják a tárcsát. Ha sztenderen megpördítem a kereket, szinte azonnal megáll, kb. ennyire. Guruláskor folyamatosan nyüszít. Van valami mód arra, hogy ezt otthoni körülmények között megszüntessem?


Köszönöm



2016. márc. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tekeredett meg a fékcsöved? V a fékcső belseje kitökösödött és nem engedi vissza s nyomást??? Cseréltesd ki a fékcsövet. Nem drága.
2016. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs megcsavarodva, nem is nagyon leetne. Az mi, hogy kitökösödött?


Valami olyasmi lesz, amit egy gumicserével, meg az említett tűzoltő manőverekkel el lehet követni..

2016. márc. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!