Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letört visszapillantó helyett,...

Letört visszapillantó helyett, hol lehet újat venni (személyesen, nem neten)?

Figyelt kérdés
Egy Suzuki Swift letört visszapillantó helyett akarok újat. A neten találtam, de ott plusz szállítási díj is van, ami felesleges, ha el is mehetek érte Bp-n. Van Budapesten olyan szerviz vagy bontó, ahova csak egyszerűen besétálva vehetek egy bontott csere tükröt Suzukihoz?

2016. márc. 15. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Suzukihoz kb minden bontóban van cucc ami ilyen univerzális hogy mindenféle autót bontanak ott
2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:

Veled sem mennék túlélő túrára :D


Pl jófogáson keresel a sokmillió bontott Swiftből egy bp-it, felhívod/ráírsz, megbeszélitek és érte mész

2016. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Szerintem elég nagy a valószínűsége, hogy van Pesten olyan szerviz vagy bontó, ahol találsz az említett alkatrészt. Még az sem lenne nagy csoda, ha a legelső autósboltban kapnál ahová csak úgy véletlenül betévedsz.


Elég ennyi infó, vagy akarsz még róla beszélgetni? ;)

2016. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy van ilyen, konkrétan az érdekelt volna, hogy valaki ismer-e lyen helyet, ahol már járt, és tényleg van ilyen. Tehát konkrét tapasztalat érdekelne, hogy "én már itt jártam, és itt biztos van, mert én is vettem". De azért köszi az eddigi válaszokat is.
2016. márc. 15. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:

A többiekkel egyetértek, csak még annyi, hogy a legtöbb webáruház esetében van lehetőség személyes átvételre is.


No meg ha besétálsz bármelyik nagyobb áruházba (Bárdi, Unix, Láng, stb...), csak leveszik a polcról, de a sarki kisboltba is kiviszi a Unix a rendelést 2-3 órán belül felár nélkül.


Akkor most mitől rinyálsz?

2016. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem rinyálok, hanem kérdeztem. Nem foglalkozom sokat autókkal, ezért nem tudom, hogy melyik alkatrész mennyire könnyen kapható.


Köszönöm az információt, a beszólás meg felesleges volt. Nem mindenki járatos egyformán különböző témákban, ezért nem kell feltétlenül beszólni, ha valaki olyat kérdez, ami szerinted triviális.

2016. márc. 15. 17:40
 7/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Tegyük föl, az elkövetkezendő hónapokban -valami véletlennek köszönhetően- sikerül hozzájutnod az áhított alkatrészhez.

Gondolom, akkor jönnek majd a következő kérdések:

-milyen szerszámok szükségesek a tükör cseréjéhez?

-hol lehet csillagcsavarhúzót kapni?

-hogyan lehet levenni az ajtókárpitot?

-mennyibe kerül 3db. kárpitbolha?

-hogyan javítható az összekarcolt ajtófényezés?

-mi történt az ablakemelővel?

-stb.


Úgy tűnik, mozgalmas hónapok elé nézünk. :D

2016. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Köszönöm az információt, a beszólás meg felesleges volt. Nem mindenki járatos egyformán különböző témákban, ezért nem kell feltétlenül beszólni, ha valaki olyat kérdez, ami szerinted triviális."


A webshopokban való vásárláshoz nem kell autógurunak lenni!

Ahhoz, hogy személyesen elmenj egy megrendelt termékért nem kell diploma!

2016. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt, hogy milyen boltokat ismertek. Erre jött egy ilyen válasz:


"No meg ha besétálsz bármelyik nagyobb áruházba (Bárdi, Unix, Láng, stb...), csak leveszik a polcról, de a sarki kisboltba is kiviszi a Unix a rendelést 2-3 órán belül felár nélkül. "



Eddig én nem is hallottam a Bárdi, Láng és Unix áruházakról, mert általában nem foglalkozom autóalkatrészekkel, ezért nem ismerem ezeket, amikor google-n kerestem, egyebek jöttek be, és ezek nem.


Szóval, ha ezekbe be lehet sétálni, akkor éppen ilyeneket kerestem, úgyhogy köszönöm a választ. Ilyen válaszokat vártam, hogy milyen besétálós boltok vannak, ahol kaphatok ilyet. Másoktól is hasonló válaszra voltam kíváncsi, hogy mondjanak besétálós boltokat.


A felszereléssel nem lesz gond, 3 csavart ki tudok csavarni. Kézzel állítós a tükör, úgyhogy drótokkal nem kell bajlódni.

2016. márc. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!