Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisbuszt javasolsz...

Milyen kisbuszt javasolsz átépíteni lakóautó céljára? Erre 1 millióig áldoznék, az átalakítás pedig a plusz. Fontos, hogy tágas és megbízható járgány legyen!

Figyelt kérdés
Nejemmel sokat túrázunk az anyagi lehetőségeinken belül. Mivel barkácsoló típus vagyok, elhatároztam, veszek egy még viszonylag megbízható és korrekt állapotban lévő kisbuszt (pl.Ford Tranzit, VW Transporter stb.) és beépítem háló illetve főzési lehetőséggel. Így nem lenne annyi kiadásunk a szállásra, meg a reggeli pakolászást is megúsznánk.

2016. márc. 15. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármit átépíthetsz, amit az anyagi helyzeted megenged. Nagy különbség nincs már, hiszen nagy az összefonódás a gyárak között.


OFF:


Azért nem olyan egyszerű dolog, hogy " Így nem lenne annyi kiadásunk a szállásra", hiszen már Magyarországon se nézik jó szemmel az utcai vadkempingezést, de tőlünk nyugatabbra mielőtt elhajtanának a kempingbe, előtte átnyújtanak egy csekket is. Ezért érdemes szabványos szennyvízgyűjtőt, és szabványos csatlakozókat beépíteni.

2016. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol akarjatok ezt a szerkezetet hasznalni,de még mielőtt nagy hevesen beleugranál egy ilyen megépítésébe,jobb ha tudod,hogy gyakorlatilag az összes környező országban az autóban lakás,alvás,élés stb vadkempingezésnek minősül,amit büntetnek!
2016. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BiTOPro97 ***** válasza:
Steinberg kivéve ha kempingbe megy. Ha nem platósra akarod építeni, akkor egy VW Krafftver, és mivel újra kell vizsgáztatnod mindenképpen Németből vagy Svájcból hozd be!
2016. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván kempingben oké,a kutyát nem érdekli,az azért van!De nekem a kérdésből nem feltétlen az jött le hogy kempingezni akarnak!
2016. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ok, rendben, ezekkel az alapdolgokkal tisztában vagyok, éltem és dolgoztam is Euróba jobbik felén, gyakorlatilag innen táplálkozik az ötlet. Sajnos odakint is csak 20 éves lestrapált lakóautókat kapni pár ezer Euróért. Ezért venném inkább kezembe a dolgokat. Olyan véleményre volnék kíváncsi, akinek már van hasonló tapasztalata ilyen építésben.

Köszi a válaszokat.

2016. márc. 15. 16:35
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:

Nekem család több tagja rakott össze egyet, és endurozáshoz versenyekre járni, meg jó helyekre ahol megengedett az ilyen sport űzése.


u.i.: Soha nem engedtem szennyvizet csak csatornába.

2016. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!