Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letört a Suzuki Swift ablaktör...

Letört a Suzuki Swift ablaktörlő kapcsolója. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

94-es Swift, egy idióta autós miatt kicsit ,,erőteljesebben" kapcsoltam ki az ablaktörlőt és a kar is bánta...


Közbe rákerestem és úgy néztem, hogy kompletten van az egész és kormánykapcsoló neve, ráadásul nem is olcsó.


Mit lehet tenni? Bontóban mennyivel juthatok hozzá olcsóbban?


Nagyon bonyolult kicserélni?


2016. márc. 15. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idióta Merengő miatt tört le az a kar, nem a másik autós törte le, de ez most mellékes.


Igen, bontóban általában féláron meg lehet venni, és a cseréje se nagy dolog ha van szerszámod hozzá.

2016. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bontó. Annyi van belőle mint a szemét, nem lesz túl drága.


Azt nem értem, hogy a kérdés elejére miért kellett magyarázkodást írni.

Teljesen mindegy mi történt a bódé körül, ami odabent történt az csak és kizárólag a vezető hibájából történt.

Beszartál egy váratlan vízfelcsapódástól, és ijedtedben letörted a kapcsolót, nem kell túlmagyarázni.

2016. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!