Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek a üléseimmel?...

Mit tegyek a üléseimmel? Nagyon kényelmetlenek és fáj a derekam ha hosszú útra megyek. Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés

Van egy Suzukim 95-ös GL gyártmányú Swiftem ilyen ülésekkel pontosabban ehhez hasonlók:


[link]


Mit tegyek, hogy kicsit kényelmesebb legyen a hely?


Tudom az lenne a megoldás, hogy vegyek egy E Mercit vagy 7-es BMW-t, de sajnos nem tehetem meg. Suzuki 150.000 ezret se ér és ebből kéne kihoznom, hogy picit jobb legyen.


2016. márc. 15. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Állj meg gyakrabban.

Nem csak az ülés hibája az már.

2016. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszoktam, elég gyakran. 20 kilométer után már érzem a fájdalmat, pedig 17 éves vagyok, szóval bírni kéne, Másik autóba bírom, sőt jobb is. De azt nem én használom, csak ritkán. :)
2016. márc. 15. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Rakj bele valami jobb ülést, bontóban válogathatsz a deréktámaszos ülések között is.

Vehetsz derékpárnát, nekem egy darabig az volt az autóban:

[link]

2016. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Opel Astra F ülések jók lehetnek bele?
2016. márc. 15. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Swift GS vagy GTI ülést kell bele rakni, az nagyon kényelmes, jól tart, és teljes egészében csereszabatos. Nem kell semmit átalakítani.


[link]

2016. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 joco5582 ***** válasza:

Sajátomban egy ülésmelegítő és egy párna került. Egy kicsit jobb lett az ülőlap szöge, és puhább is lett.


Én megfontolnám a kárpitost is. Ha csak egy kicsit kell megigazítani az ülést, akkor néhány ezer forintból megúszható. Egy ülést már "feljavítattam" egyszer. Ég és föld lett. 3000ft-ot megért. Még hiányzó szivacsot is tudnak pótolni, vagy úgy tömni hogy jobb legyen.

2016. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

NA! :) amit linkeltél az tökéletesen néz ki! Csak még a szétült is 25000 forint....


Hogy kell kicserélni az ülést?

2016. márc. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!