Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kulfoldon hol lehet olcso...

Kulfoldon hol lehet olcso hasznalt autot venni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ikrajnyában. Keresd Szergelyt.

Mongyad hallani nevét gyakorikérdések.hun

2016. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Németországban a töröknél. De ne lepődj meg.
2016. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Németországban nagyon olcsón hozzád vágják az autókat, csak ha be is akarod hozni az országba meg le papíroztatni stb. akkor ott tartasz mintha itt vennéd.
2016. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónak teljesen igaza van, viszont van különbség lestrapáltság szempontjából. Ugyanis egy autót legyen az Ausztriában vagy Németországban általában nem hajtanak szét annyira mint itthon. ráadásul előbb lecserélik a kocsit mint egy átlag magyar. Persze kivételek ott is akadnak, de nagyobb az esély hogy patent autót veszel amihez hozzá se kell nyúlni.
2016. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lófixot, aki jár ki az tudja, hogy siralmas a felhozatal Ausztriában és Németországban is. Azért hozzuk az autókat ezekről a helyekről mert a khakibb állapotú autók olcsóbbak mint a magyar khakibb állapotú autók.

Nem tudom mivel kell már az emberek fejébe szegezni, hogy a jó autót mindenhol drágán adják. A német és az osztrák se olyan buta hogy egy jó autót olcsón elkótyavetyéljen.

2016. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Németországban az autót kb 250-300E km futásig használják aztán lecserélik.

Hát nekem egy annyi km-es már nem szimpatikus.

Ha kint veszel tudod hogy 280E km-st vettél.

Vagy behozza a nepper és megveszed itthon a 125E km-rel, persze drágábban mert az idős orvos ezt nagyob megkímélte.

2016. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom egyre többen látnak tisztán. Igen ez a helyzet. Már 3 autóvásárláson túlvagyok németországban. Először nézeget az ember a mobile.de-n és kialakul egy irány hogy mi az az árkategória ami nem ratyi és jó áron van.

Aztán amikor az ember elkezd járni utána és kipróbálni őket, emelkedik az összeg, és ha szerencséje van, akkor talál valamivel drágábban olyant ami jó is. Ha meg nincs akkor sokkal drágábban.


A tapasztalat az, hogy a felső osztály vesz új autót és leadja 1-2 évesen. Az ilyeneket megveszik az olyanok mint az egyik főnököm, aki a zsírúj autót pénzkidobásnak tartja, ezért 2 év körüli merci és audit vett.

Meg van nagyon sok céges autó, amihez hozzájutnak a törökök, 300 ezerről tekerik vissza 170-re, mert itt azért senki sem eszi meg a 15 éves autó 80 ezer km kombót, majd ezt veszik a nepperek, még tekernek egyet 80 ezerre és viszik magyarországra meg keletre. Érdekes hogy az ilyen török negyedek környékén iparág alakult a roncsok kivitelére. Egyszer egy autót megnéztem, kérdeztem mennyi az ára, mondták hogy az kivitelre van. Kérdeztem, mi az hogy kivitelre? Nem lehet üzembe helyezni?

Monták hogyde, csak nem éri meg. Elviszik keletre, ott összetákolják meg megdrótozzák aztán adják tovább.

2016. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!