Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt lehet megszer...

Mennyi idő alatt lehet megszerezni a B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
Ha nyár elején elkezdek tanulni rá,akkor szeptember-október környékén meglehet a jogsi?

2016. márc. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
meg.
2016. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ügyes vagy, igen.
2016. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglehet. De sok múlik azon, hogy mennyit kell várnod a kresz-vizsga után a vezetésre. Meg hogy az oktatód hogyan tudja az időtöket beosztani.
2016. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a beiratkozástól a vizsgáig 6,5 hónap volt, de kb másfél hónapot vártam az oktatóra, illetve ünnepek meg szervíz miatt összesen még kb szűk 1 hónapnyi kihagyás volt.

szóval ha minden flottul megy, nem kell várni, tudok menni rendszeresen, akkor olyan 4,5 hónap alatt megvan. És ebben jóóó sok plusz óra is benne van.


Szerintem olyan 3-4 hónap reális lehet. de ehhez tényleg az kell, hogy kresz-vizsga után azonnal kocsiba tudj ülni (más kérdés, hogy nem biztos, hogy nem érdemes várni, hiszen nem véletlen, hogy valakinek teli a beosztása, más meg félnapokat üres kocsival furikázik)

2016. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyorsan meglett, rokoni kapcsolaton keresztül (nagybátyamnak autósiskolája van :D )


Én csak kresz-vizsgára mentem el. A tanfolyámra nemis jártam be (de be lettem írva a naplóba). Vizsga után mingyárt mentem vezetni napi 1-2 orát igy kb 6 héten után az okmányirodaban voltam a jogositványt intézni. :)


De általában olyan 4 hónap szokott lenni.

2016. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 5 honap volt
2016. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül egy perc......

....visszakeresni a 200.000 ugyanerre vonatkozó kérdést, és még mielőtt pár hónap múlva jönne: A " Mikor küldik a jogsit " is kérdezték páran már, csak vissza kell keresni.

2016. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!