Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 4 személyes cabriot...

Milyen 4 személyes cabriot vegyek 3 millió alatt?

Figyelt kérdés

Eddig 2000 év előtti vászontetős cabriókkal volt már dolgom, nem rosszak, de már vágyok egy olyanra amit nem kell hetente szerelni 2 évente rozsádtlanítani stb. A célom egy olyan cabrio megvétele ami nem eszi le a gatyámat (most pl a 1.9 tdi motoros golfom olyan 5-6 liter körül elmegy). Városba havonta 200km megyek vele és havonta 1-2 alkalommal kb 600 pályán 130 tempóval. Amit eddig néztem, megane CC, VW eos, A4 audi. Ezeknek mennyit fogyasztanak a valóságban diesel változatban? A szélzaj mennyire hallatszik pályán? (A mostaniba eléggé behallatszik és zavar)

Mit javasoltok?



2016. márc. 17. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

En is cabrios vagyok es masfel even at kerestem kutattam a tokeletes autot. Vegig ultem a teljes cc vonalat es kiprobaltam 1-2 vaszontetos autot is. A kovetkezokre jutottam:

Audi a4 - Pocsek motorok ( a java 2.5 v6 tdi) es rengeteg a multitronic valto. Robogo feeling

Ford focus cc - Sivar belter es alig van hatul hely.

Opel astra twin top - Ugyanaz a baja mint a fordnak. Kivulrol nagyon szep, belul sivar es unalmas

Renault megane cc - Katasztrofalisan instabil elektromos rendszer es nyiszogo teto.

Peugeot 308 cc - Remek auto, de hatul alig van hely, nyiszog a teto es a szelvedo tulsagosan benyulik a sofor feje fole.

Volvo c70 - A vaszontetosek mar nagyon oregek, a cc meg tul draga a tudasahoz kepest. Huzatos is.

Vw eos - Ennek a legerosebb a teteje, de tul sok a 2.0-as pd ami nem epp a megbizhatosagarol hires. Magam moge (181cm) kenyelmesen beferek.


A listabol az eost vettem meg 2.0-as fsi motorral bezs borbelsovel.

2016. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Audi A4 cabriolet 1.8T vagy 2.4 BENZIN motorral. Esetleg egy BMW 320 vagy 325i E46, cabrió változatban, ezek nagyon jó autók. De ha dizel cabriót akarsz, akkor felejtsd is el most az egészet.
2016. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Volvo C70 jön be nagyon.
2016. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ami fontos, hogy en nem versenyezni akarok a kocsival. A jelenelgi 90le golf cabriom motorja teljesen jo erore fogyasztasra es fenntartasaban. Benzinest azert nem akarok mert nem szeretnek 8-10l elpancsolni 100km alatt, ha nem tobbet. Pl a4 cabrio 2.0 diesel valtozata kb 6 literrel elmegy..
2016. márc. 18. 10:43
 5/8 KÁ ügynök00 ***** válasza:
vw eos,audi tt, mini cper
2016. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem mini coper
2016. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Egyre aktuálisabb a helyzet. Amire leszűkítettem:

opel astra h TT

Ford focus

Renault 2006 tól 1.5dci

VW EOS



Eddig a Renault tetszett a legjobban 106le motorjával. Elv keveset fogyaszt és mivel nem prémium kocsi a fenntartása sem vészes. A többinél az adók is jóval magasabbak lennének..

Szerintetek mennyivel fogyaszt többet egy 1.9 mint egy 1.5 diesel motor? Van értelme egy drágább, többet futott kocsit venni mint egy Renault ot? A felső határ kb 2.5m

2016. ápr. 2. 07:12
 8/8 anonim válasza:

Szia

Végül melyiket vetted? Illetve írnál róla pár sort?

2017. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!