Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4-ben, hogy lehet fixre...

Golf 4-ben, hogy lehet fixre a külső kötni a ventilátort, hogy azt higgyék majd nyáron ha megyek, hogy klíma van a kocsiban?

Figyelt kérdés
Tehát felhúznám az ablakot melegben is.
2016. márc. 20. 22:00
1 2 3
 11/25 Tomcatters ***** válasza:
79%
Mert ha a külsőt kötöd annak már van értelme ?? XDD :)
2016. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

Csak a vakok fogják azt hinni, hogy klíma van benne. De talán még ők sem. A többiek úgyis látják, hogy ömlik rólad a víz a kb 60 fokban.

Egyébként meg inkább zenét tegyél bele, akkor úgyis kötelező leengedni az ablakot, hogy mindenki hallja, és nem feltűnő, hogy nincs klíma.

2016. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 TheCruve ***** válasza:
50%

Haver! ezt tedd bele:


[link]


Klíma is, búg is , :D menő is lehetsz :D ablakot se kell lehúznod :D

2016. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem karcold bele a motorháztetűbe 100as szöggel, hogy a klima van benn azé füstöl!!!
2016. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%
neeeee :DDDD gyerekek, ezen a kérdésen nagyon jót nevettem :DD
2016. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne bibelődj a ventillátorral amugy sem olyan a hangja mint a klímaventillátornak.

Vedd fel egy klímás autó hangját, tegyél előre hangszórót és játszad végtelenítve.

Fú de menő leszel.

2016. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tudna valaki értelmes választ adni, mert egyre sürgetőbb lenne.
2016. jún. 21. 14:31
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem egy nehéz dolog, de ha fejben se megy akkor inkább csináltasd meg valakivel aki ért hozzá. Marhaságnak marhaság amúgy, de akkor már legyen megcsinálva rendesen.


Én kb. 15 éve mukucsoltam egy ilyet az E kadettbe, mert a hőgomba beszart és kellett egy gyors megoldás. De ott értelme is volt.

2016. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok megint én lennék, nem pörög valamiért a ventilátor, szerintetek mi lehet a gond?

Most a fűtést kellett már ráadnom, hogy ne forrjon fel a motor, felhúzott ablakokkal városban! Mit csináljak? A szerelőm csak 2 hét múlva ér rá.

2018. jún. 21. 23:01
 20/25 anonim ***** válasza:

Vagy egy nagyon kitartó troll vagy, vagy nagyon hü...


Hogy mit csinalj? Járj gyalog vagy biciklivel, ez való ennyi ésszel. :D

2018. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!