Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A felsoroltak közül melyik...

A felsoroltak közül melyik kombit? Astra F, Vectra B, Carina E, Nissan Primera, Ford Mondeo Mk I?

Figyelt kérdés
Kombi keresek, minimum 1.6-os benzines 100 Le-s motorral, klímával max 450000-ért. A japánok felé húzok, de a németekhez sokkal könnyebb alkatrészt (újat; bontottat) találni, és szerelőt is hamarabb találni aki ért hozzá.

2016. márc. 20. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
ez egyik se kéne
2016. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Carina vagy Primera, ha esetleg tudsz rá dobni még egy picit, akkor Galant.


Alkatrészt a japókhoz is lehet kapni, akár olcsón is, mindössze keresni kell.

2016. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kombiban a lényeg a sok hely. Akkor már a Ford.
2016. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A japánokat nem ismerem, ezek a németek meg erősen pudvásodásra hajlamosak, de legalább van hozzájuk minden, és tényleg mindenki tudja szerelni(bár napokban találkoztam egy borzalmasan félrerakott vezérléses dízel Astrával)

Inkább G Astrát vegyél, azok nem rohadnak annyira, bár húzósan, de beleférsz átírással talán.

2016. márc. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tomcatters ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. Hozzászólóval , én is ezeket akartam javasolni. (Jó kis japán szívó benzinesek !)
2016. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Primera,mondeo közül választanák esetleg Civic kombi?Opeleket hanyagolnám.Olcsó hozzá az alkatrész de elég gagyi autók.Mindig van velük valami és a beltér is nagyon gyenge minőség.
2016. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még talán egy Mk2 Mondeo is. Az már kevesebb hibával jelentkezik, de rohadni azért szeret a sárvédő és küszöb. És tudtommal kategóriájában a legnagyobb kombi.
2016. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Japánok közül v meiket.
2016. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk egy 98-as sedan primerank volt 2,0 turbódiesel, ment mint a vadállat, ajánlani tudom, de szerintem azokból csak sedan volt, kombit még nem láttam, megbizható volt, 200 ezer kilóméterrel vettük, 300 ezer adtuk el, felfügesztést kelett felujitani, de 200 ezer km-nél tudtuk egyetlen váratlan hiba volt, egy érzékelő meghibásodott el sem indult a kocsi, 35 ezer ft volt, illetve egy generátor felújítás 6000 forintért történt, de az is 250 ezer km-nél várható nem lepődtünk meg, egyébként vehetsz sedant is ezekből mert az egész csomagtartó ajtó nyilik üvegestül, nagyon jól pakolható mint egy kombi kb, mi egy nagy hűtőt elhoztunk benne, ugy hogy nem lógott ki. Ami hátránya, hogy iszonyatosan tud rozsdásodni, a miénk 10 évet ausztriába volt használva, de a vezető oldali sárvédő az igen csak rozsdás volt. De megbizható kocsi, kényelmes, sokkal felszereltebb volt mint egy f astra. Az alkatrész beszerzése körülméynesebb és drágább mint egy opelé, ezt tudni kell, de többet is nyújtott nekem. Az utána jövő primerak nekem nem tetszenek egyébként.

Másik amiről véleméynt tudok mondani, az f astra, még mindig munkás autóként megvan a családba, nem romlik el, olaj, üzemanyag kell bele, nagyon megbizható, pedig fogalmam sincs hány km-es a miénk, de ezek is nagyon tudnak rozsdásodni, ezeken a hátsó csomagtartó ajtó a kritikus. Olcsó az alkatrész hozzá, tényleg ajánlani tudom, 1,7 diesel motorral van nekünk, nem minőségi üzemanyaggal megy. Egyébként mind a nissanannak mind az f astrának jó a fogyasztása a dieselnek, a nissan komfortosabb szebb, és jobb a belseje. A többiről ugy véleményt nem tudok mondani, a régi forddokkal kapcsolatban is pozitiv véleményem van, fiesta 2- önk volt, megvettük 5 évesen mint céges autó, de apum még 3 x szor megforgatta az órát benne, tehát minimum 500 ezret elment eredeti motorral, váltóval. Ha a mondeok is ilyen jók akkor tuti azt venném.

2016. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

A japánok felé hajlok ( 25 éves Corollám van ), a CarinaE kombi tetszik, de alig van választék, míg jól felszerelt F Astra, B Vectra, Mondeo kombiból Dunát lehet rekeszteni , annyi van, és szerintem a 45 db-ból sokkal könnyebb találni jót, mint 5-ből.

2016. márc. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!