Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet nagy hátizsákkal motoroz...

Lehet nagy hátizsákkal motorozni egy városban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 07:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem kötöd a mögötted lévő ülésre keresztben, gumipókkal? Még a derekadat is tartaná. Én személyesen ellenzem a hátizsákokat a motorosoknak, mert szerintem vagy azért zavar mert szoros, vagy azért mert lötyög ide-oda a menet széltől! Én mindent a motorra rögzítek és szabad a kezem a hátam a vállam, semmi nem akadályoz a mozgásban. Például, hogyan sandítasz oldalra ekkora súllyal a hátadon fél fordulatot? Hogyan csinálsz hirtelen manővert egy kikerülésben..... A súly pont is megváltozik ha ilyen nehéz teher van rajtad. De a te döntésed!
2016. márc. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha veszel táskát mindenképp olyant vegyél minek elől is összetudod kapcsolni a pántjait, és nem szedi le a menetszél a válladról
2016. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!