Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha r6-al elmehetek vezetés...

Yamaha r6-al elmehetek vezetéstehnikai oktatásra 18 vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak 25KW-os mocit vezethetek közúton de egy r6-os yamahán szeretnék megtanulni jól motorozni ezt megengedik?,nem a jogsira gondolok hanem "trükkök" stb megtanulása van jogsim 125ösre de nincs saját motorom de ha veszek csak R6!!!

Csak normális válaszokat várok köszönöm!


2010. ápr. 3. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van a1-ed (és 16 évesen teszed le) akkor 18 évesen már simán lennie kéne a-nak..
2010. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most tettem le nemrég az A-koréátozott jogsit
2010. ápr. 3. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
de hát miért? ha lehetett volna rendes a? :O
2010. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NEM LEHETETT VOLNA CSAK 21ÉVES KORTÓL
2010. ápr. 4. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:
az érdekes mert nekem 16 évesen lett a1 és 18 évesen a..
2010. ápr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó neked azért sikerűlt mert már volt 2éve jogsid de aki 18évesen tette le "A" korlátozottat mint én annak csak 2év után lehet szóval én csak 20évesen csinálhatom meg.DE NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 4. 22:34
 7/8 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam egykerekezni,stopizni stb.

Ilyen oktatásra elmehetek?????

2010. ápr. 4. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
előbb tanuld meg kezelni a motort, menny el egy vezetéstechnikai tréningre ahol megtanítanak dönteni stb, stopizni meg kerekezni csak a csajok előtt lehet de kb ha nem tudsz normálisan bevenni egy kanyart akkor meg az összes motoros fog rajtad röhögni
2010. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!