Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belgiumból szerintetek lehet...

Belgiumból szerintetek lehet ilyen Audit behozatni?

Figyelt kérdés
Belgiumból szeretnék Audi A3-at behozni 3000euro körüli összegért, lehetőleg 150.000km alatt. Mire kell figyelni? Tudtok jó oldalakat, ahol tudok böngészni?
2016. márc. 25. 23:29
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
100%

Belgiumban asszem ez a leg nagyobb hasznaltauto kereső oldal ...mondjuk többet nem ismerek :D


[link]

2016. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Beszéltem több "szakemberrel", azt mondta, hogy Németországnál és az osztrákoknál sokkal komolyabban veszik a km óra állását Belgiumban. Ez igaz?
2016. márc. 25. 23:47
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
100%
Azt sajnos nem tudom,hogy mennyire valósak a kmerek az ottani használtautó piacon :)
2016. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy inkább hogy ott nem tekergetik amúgy sem az órát. Kicsit más az emberek hozzáállása a dolgokhoz, meg kicsit a pénze is több. Nem igen foglalkozik ott a legtöbb ember használt autókkal.
2016. márc. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont 10-15 éves autót ott sem fogsz találni 150e km alatt, mert van pénz és használják is az autókat.
2016. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Arra nagyon figyelj, hogy a belga kocsiknál más extrák szoktak lenni, amik mondjuk német vagy Magyarországon vett kocsikban alapok(pl amit vettem audi a4 belga kocsi volt és sport ülése van, 163 lovas tdi motorja, amit még soha nem láttam hogy létezne, mintha keverve lenne s-line és sima extrák, nagyon fura)
2016. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!