Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes külföldről behozni/beh...

Érdemes külföldről behozni/behozatni autót 1 millió alatt?

Figyelt kérdés
Megéri-e vagy még többre jön ki leforgalmiztatva, átírva?
2014. júl. 25. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.

Kinn egy 95-ös A4-es 300€ ami olyan "elmegy egynek" állapotban van, szóval párezret költened kell az esztétikára, de motorikusan kiválló.

300.000 km után is, mivel lényegében pályán használják, és az utak is menőbbek mint ebben a tetves országban.

Behozatal legyen 70 ezer forint, mert ekörül hozták be nekem is (Szabolcs megyébe).

Regadó ~80 ezer forint, kpm műszaki 40 ezer, és a többi nagyjából 30 ezer forint.

Megkötöd a kötelezőt, és mehetsz.

Össz-vissz nem kerül 400 ezerbe, viszont idehaza szar futóművel, és olajatfogyasztó motorral árulnak 750 körül.

Szóval szerintem megérte nekem:)

2014. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, én mondjuk egy Mazda 323-ra, vagy 2002-2006 Ford Fiestára, vagy még jobb, és a legjobb egy Mazda 3 lenne.
2014. júl. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!