Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítványnál...

B kategóriás jogosítványnál ez az 580 km kinek hány óra alatt lett meg? Oktatóm szerint átlagban 70 órát kell venni. Eddig 12 óra és 43 km-nél tartok.

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mindig beírt többet, de cserébe amikor meglett így, 32 órától csak "fusiba" mentem, nem írta be a vezetési könyvbe.
2016. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

Látom jó mocskok az oktatók! Nem elég, hogy kevesen vannak, kihasználják és még pénzéhesek is.


20 óra lenne a kötelező tudtommal, ennyi idő alatt átlag 30 km/h sebességgel simán meg lenne az 580 km, így számolták ki a törvényalkotók. Fura, hogy csak ennyinél tartasz, már 300 felett kellene lenned.


Szerintem.

2016. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
gondolom ebből a 12 órából 4 óra volt a rutin pályán a többi városba és nekem is normális volt az oktatóm mert többet irt be 35 óra alatt lett volna kb 450
2016. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

"Látom jó mocskok az oktatók! "


Nem mocskok, hanem az a mocsokság, hogy irreális, betarthatatlan törvényeket hoznak. A városban araszolva nehezen lehet összehozni 30 óra alatt 580 km-t összehozni..

2016. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

De nem is 12 óra 43 km... Az 3,5 (!!) km/h átlag, gyalog gyorsabb!


Meg egy épeszű, normális oktató, aki nem a pénzre megy rá nem viszi be a csúcsforgalomba a tanulót a hungáriára araszolni - ja persze tudom, alapjáratom meg araszolva fogyaszt a legkevesebbet egy óra alatt a kocsi meg kevésbé kopik, csak épp görénység.


Amúgy meg simán kijön. Helyből ki kell menni 2 órára autópályára, ott gond nélkül jön a 100 km/h-s átlagsebesség, ez 2 óra alatt 200 km.


Marad 28 a maradék 380-ra, az 13 km/h-s átlag. És nem kell a tanulót bevinni a dugóba.



Sokkal nagyobb gond a törvénnyel, hogyha minden tanuló 580 km kötelezőt kell vezessen és egy autó élettartama 300,000 km akkor 517 tanulón meg kéne keresni nem csak az összes költséget hanem egy új autó árát is. Ha egy új átlagos tanulóautót 5,000,000 ft-nak vesziünk akkor az durván 100e lenne tanulónként. Az meg totál irreális.

2016. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

1 óra alatt 20 km-t azért nem olyan nehéz megtenni városban sem, ha csak nem a dugóban ülsz. Én rutin pályán csak 2-3 alkalommal voltam, mikor a tolatásokat kezdtem csinálni.

A legkevesebb 15 kmt írt be, de pl. autópályás vezetésnél 40 körül is volt.

Ez a 12 óra alatt 43 km elég gyengének számít, még ha méterre pontosan írja is az oktatód.

Valószínűleg átmennék másik oktatóhoz, vagy iskolába, hogy ne 250-beb legyen a jogosítvány.

2016. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

@2: 45 percesek az órák és 30as átlaggal max 450 lenne meg. De részlet kérdés.

40 óránál járok 1100 km-nél.

2016. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az első 3x2 órám a tanpályán volt. Első két órán nem volt meg az 5 km sem. Másodikon talán 7.

Az elején vagy még nagyon. Majd kimentek országútra 90el 1 órán keresztül meglesz a km.

2016. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az első 3 dupla órán nekem is tanpálya volt. Az utolsó hármon mentünk ki a forgalomba, Váci út és környéke (Duna Plaza). A 30 alapóra be van nála fizetve, mert azt mondta, akkor tud gyakrabban időpontot adni. És most mondta fizessek még be 20-at, vagy 40-et és akkor akciósan 2300 Ft/óra. A 1,5 órát sem szoktuk levezetni, kevesebbet, plusz közben megállunk néha, mert elmegy vásárolni.
2016. márc. 26. 17:11
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

De gyűlölöm az ilyen lehúzós szemeteket...


- ne fizess ki neki előre semmit, max 10-esével az órákat.

- ha ezért nem ad időpontot akkor agyő, van még jó pár oktató a városban

- Ne a váci úton a dugóba araszoljatok, abból sosem tanulsz meg vezetni. Nagy fiú/lány vagy, mond meg neki, hogy mi legyen

- Az meg a pofátlanság teteje, hogy megálltok az ő ügyeit intézni, te meg ÓRABÉRBEN fizeted. hát meg a nagy túrót!


Az én oktatóm 10+ éve ugyan ezt játszotta. Első órán megálltunk tankolni + kávézni (10 perc...), gyerekért "csak beszalad" az oviba (10 perc) meg beugrik a közértbe (15 perc). Én meg ültem a kocsiban és vártam. Óra végén megmondtam neki, hogy akkor ez +35 perc lesz, erre csak hápogott. Soha többet nem álltunk meg sehol az én óráim alatt. Neked is ezt javaslom vagy búcsúzz el tőle. Amikor 2-3e forint egy óra akkor nehogy már a te kontódra intézze az ügyeit...

2016. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!