Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg egy skoda fábia...

Tényleg egy skoda fábia szélvédő Csere 30 ezerbe kerül?

Figyelt kérdés
Több helyen néztem és üveg és munkadij ennyi. Nem drága ez kicsit?
2016. márc. 27. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ennyi az ára. Egy szélvédő legalább egy huszas, és erre jön a munkadíj és a ragasztó ára.

2016. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest olcsó, figyelj a Swiftem szélvédő cseréje is 30... szóval szerintem ahhoz képest nem drága. :)
2016. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó olcsón megúsztad. Sajnos ennél többre számíthattál volna.
2016. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Bárhol nézed ilyen árak vannak szóval drágákbAn biztos nem
2016. márc. 27. 12:48
 5/12 A kérdező kommentje:

Sőt még nézem tényleg van olcsóbb is

[link]

2016. márc. 27. 12:50
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Aha, igen, olcsóbb.

Ameddig oda nem mész.


kis betűvel, alul:

"Az akciós árak kizárólag műhelyünkben történő beszereléskor vehetőek igénybe. Továbbá nem tartalmazza a szélvédő keretet. Az árak visszavonásig illetve a készlet erejéig érvényesek."

Szóval a keret még 3000 (csak tipp), az akciós üveg pedig elfogyott, most csak a drágább van.

Ha már kimentél, velük fogod megcsináltatni, mert ha nem, akkor még az időt és a benzint is buktad. Ezeréves olcsó reklámfogás. Mindig minden akciós, és sajnos pont az akciós termék fogyott el fél órája, amit az ügyfél keres.


És ugye azt tudod értelmezni, hogy "xxxxxx Ft-tól", ott indul az ár.

2016. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:
71%

én vagy 2 éve cseréltettem 99-es bravoba,mindennel együtt 26ba volt és ez a legdrágább volt mert elsőosztályú szélvédőt kértem bele.

lehet volna még olcsó kínait,utángyártottat és első osztályú,gyárival megegyezőt.

ha jól emlékszem 2ezer forintos ugrások voltak árban.

2016. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Pilkingtonhoz menj, nekem tavaly cseréltek első szélvédőt (Mitsubishi Carisma), olyan akció volt, hogy ingyen szerelték be az üveget. Szélvédővel, jattal, mindennel együtt fizettem 18ezret.
2016. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Drága??? Most ugye viccelsz?

Szerintem kifejezetten olcsó. Ez már nem Zsiguli, vagy régi Dacia, hogy 3000Ft legyen hozzá egy szélvédő.

Összehasonlításul, egy 11 éves Opel Astra H-m van. Nem hiszem, hogy nagyságrendekkel nagyobb presztízse lenne, mint a Fabiának. És tessék, ennyi hozzá egy szélvédő! Ez csak a csupasz üveg erre rájön még a csere munkadíja: [link]

A popómat verném a földhöz ha munkadíjjal mindennel együtt 30-ból kijönne. :)

2016. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dirtboy ***** válasza:

ma 17:21

írják a leírásban hogy esőérzékelővel,azért annyi amennyi

2016. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!