Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rükverc (és csak a rükverc)...

002hollow kérdése:

Rükverc (és csak a rükverc) bowdene elszakadt 1998-as clio-mban, hogy lehetne ezt megjavítani?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy a linken levő képen jobboldalon van egy gömb és abban fut egy bowden (acélsodrony szerűség), ami a 1998-as renault clio-mban a rükverc bevételéért felelős, ez nekem elszakadt. Hogy hívják azt a bowdent (mert az nem a kuplungbowden), illetve hol lehet beszerezni ilyet, és hogy mennyi meló, szakértelem kell egy ilyen kicseréléséhez?

kép:

[link]



2016. márc. 27. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Hátramenetet váltó bowden ..Ha ezt mondod tudni fogják !

Váltó kulisszában ..

Benzin ? Dizel ? cm3 ??

2016. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kikapod és beviszed az autósboltba, aza elgtutibb.
2016. márc. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Benzin, 1145cm3.

2.: Hát nagyon örülnék ha ki tudnám venni :D az a fő kérdés, hogy azt hogyan kell kikapni :D esetleg ezt tudjátok?

Köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 28. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nagy eséllyel csak így fogsz kapni bontóban:

[link]

Az az érzésem, hogy csak a bovden cseréhez is ennyire szét kell kapni, ha nem akarsz nőgyógyász módszerekkel szerelni.

Még sose láttam ilyent elszakadni.

2016. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok egy oktató jellegű videót a szétszedésről? A bowden itt tulajdonképpen egy vékony acélsodrony, nekem van annál erősebb új sodronyom, amit simán be lehet rakni a váltókarhoz. Egyébként a váltókarnál szakadt el a bowden, most egy elektromos sorkapoccsal (csoki) ideiglenesen megoldottam a dolgot, így legalább el tudom vinni szerelőhöz a kocsit, ha muszály, de nekem már ma is kéne a kocsi és húsvét hétfő van... Tehát szerelőhöz vinni nem lehetséges...
2016. márc. 28. 10:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az előbbi kép alapján, amin teljesen ki volt szedve a váltó, ez nem tűnik otthon szerelősdinek...
2016. márc. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!