Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy közönséges gondozásmentes...

Egy közönséges gondozásmentes autós akkumlátor tönkremegy tőle ha teljesen csontra lemerül?

Figyelt kérdés
Égvemaradt a helyzetjelző több napra... A lithiumos akkumlátoroknak tudom, h nem tesz jót ha ki vanank sütve. Igaz ez valamennyire is a sima autós akksikra? vagy csak feltöltöm ujra és olyan lesz mint volt? köszi

2016. márc. 29. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tönkremehet tőle.
2016. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Trafó1 ***** válasza:
100%
Nekem már merült csontra aksim többször is, kibírta, feltöltöttem és uzsgyi.
2016. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első eset volt ez, akkor még talán menthető egy jó töltővel, de hazavágja az ilyen üzem az összes autóakksit.
2016. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, egy barátom hoz nekem egy töltőt, és feltöltöm azzal. remélem nem nyirtam ki. amúgy nem régi akksi (2 éves) és ez volt neki az első ilyen.
2016. márc. 29. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges neki, de mivel ez volt az első ilyen alkalom, nagy valószínűséggel fel lehet még éleszteni. De az indítóárama és a kapacitása nem lesz már teljesen a régi. Persze lehet hogy ezt észre se fogod venni rajta, csak műszerrel mérhető ki.
2016. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ólom akksi se szeret csontra lemerülni, de utána ha egyből feltöltöd akkor még működni fog az jó sokáig. Attól viszont tényleg tönkremehet, ha sokáig lemerülve marad.
2016. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi minden választ! megérkezett közben a töltő. már kb 1 orája tölti. de csak 7.6 voltra ment fel. telejsen ki van. remélem pár orán belül lesz még belőle akksi..
2016. márc. 29. 19:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Pár esetet kibír, de sok után már nem elsz olyan mint volt.
2016. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Amikor még megvolt a nejem öregecske Corsája, sokszor megtréfált minket, és reggelre koppra lemerült az aksi. Valahol volt egy zárlat, de senki sem találta meg. Ha olyanja volt, lemerült, máskor hetekig semmi. Ha lemerült, behúztam, asszonykám elment vele dogozni, aztán kész, ment minden a maga útján tovább. 4 évig volt nálunk, azalatt nem kellett aksit cserélni.
2016. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó hír! ;>

Sajna amit kaptam töltő nem müködött,n em csinált semmit azon kivül h a lámpája világitott... de azóta már félig fel van töltve egy másik töltővel. Kérdés, hogy most mennyire fogja ezentúl bírni :) majd megprobálok néha rámérni h hány voltot mutat. abbol majd talán lehet következtetni, hogy sokat romlott-e ettől a kis balesettől. Köszi mindenkinek a tanácsokat!

2016. márc. 30. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!