Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RENAULT CLIO benzines,1.2,16v...

Aranyszárny kérdése:

RENAULT CLIO benzines,1.2,16v autómnak mi lehet a baja? Kigyullad a lámpa a műszerfalon, és teljesen lelassul a kocsi

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit ábrázol a visszajelző lámpa?
2016. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a lámpát így tudom leírni: két hurok, és alatta vagy felette (már nem tudom)egy téglalapban mit az ékg jel
2016. márc. 30. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Automata váltó hiba
2016. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem automata váltós, és valami gyújtást olvastam a neten ezzel az ikonnal kapcsolatban,de az dízelre vonatkozik elvileg...
2016. márc. 30. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Melyik?

2016. márc. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy két hurok, és alatta, vagy felette (nem emlékszem pontosan) téglalapban ékg jelhez hasonló vonal. Így tudom leírni. Sárgán világit. Amikor nem ég, akkor minden rendben.
2016. márc. 31. 11:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Most láttam a képet. A 11-es, de nekem még tartozik hozzá az a téglalap, amit említettem. azt viszont sehol nem találom a neten. Pedig az enyém úgy van.
2016. márc. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!