Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóból vagy motorból érdemes...

Autóból vagy motorból érdemes levizsgázni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 17:26
 1/10 anonim válasza:
0%
Egyértelmüen auto.. de ahhoz, hogy le tudj vizsgázni autora elöször ugyis a motorvizsgát kell lerakni..
2016. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

"de ahhoz, hogy le tudj vizsgázni autora elöször ugyis a motorvizsgát kell lerakni"

?????

És ezt a hülyeséget ki mesélte be neked? A "B" kategáriónak NEM előfeltétele, hogy bármilyen más kategóriád legyen előtte.

A kérdésre visszatérve: ha a motor alatt segédmotort értesz, akkor én megvárnám azt az egy-két évet és autót csinálnék (azzal ugye megvan az smkp is).

De ez igazából a Te (vagy a szüleid) pénztárcájának a függvénye, hogy melyiket választod.

2016. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Autóból természetesen, a motor szerintem csak hobbi szinten jó, tehát nem éri meg. Oké hogy sokan motorral mennek munkába, de az is inkább szenvedés.
2016. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3/3

Hogy érted hogy szenvedés ?

2016. márc. 30. 19:09
 5/10 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom hogy a motor olcsóbb mint az autó vizsga .

És autóból hány hónap alatt lehet letenni a jogsit ?

2016. márc. 30. 19:12
 6/10 b4r4thg ***** válasza:
50%

Budapesten a motor nagyon is megfontolandó a dugók miatt.

Korlátlan A (motor) azt hiszem kb ugyan annyi volt mint B (autó).

2016. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, mit akarsz kezdeni. Nem véletlenül választják sokan az autót. A motorozás egy életforma. Meg lehet szeretni, rá lehet kapni az ízére, de tisztában kell lenni vele, hogy mégis egy sajátos életforma. Egy profi motor beszerzése vetekedhet egy autó árával, bár általában azért olcsóbb. De motorra meg kell venned a védőfelszereléseket, és télre sem árt egy aláöltözet. A motor nemigen véd téged sem esőtől, sem hidegtől, de cserébe a szabadság érzését adja. Ehhez kell némi szenvedély. Ha megvan benned a vágy a motorozásra, akkor nyugodtan rakd le.

Az autó annyival más, hogy több embert bírsz benne vinni, hátra bepakolhatsz elég sok csomagot, kvázi védett helyen is vagy, de nincs akkora szabadság feelingje, mint egy motornak. Ha a praktikusságot tartod szem előtt, akkor autót javasolnék, ha pedig a gondtalan utazgatást, akkor motort.

2016. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanúgy az autóbuzéria is elkaphatja a kedves kérdezőt ha megtanul vezetni és hozzájut egy kicsit sportosabb, élvezetesebb darabhoz.


Azt vedd figyelembe hogy mire kell a jogsi, csak hobbi vagy haszon is?

Mert a motor az szinte csak hobbi. Annak viszont elég drága ha tényleg rendes géppel szeretnéd űzni.


Én ha úgy tetszik "autó párti vagyok" de nekem elengedhetetlen a mindennapokban, és élvezem is a vezetést, a kocsimat is szeretem, nem hiányzik a motor az életemből. Ettől függetlenül tutifix hogy nagyon jó szórakozás az is!

2016. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. márc. 30. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdés mie van szükséged. :D Ismerek olyan embert akinek szinte minden kategóriából van jogsija, mert hátha kell, de jóformán csak a B-s t használja ki, mert még motorja sincs, és nem is dolgozik semi olat ahova más aktegoria kéne. Akkor itt is a kérdés: Mire lenne szükséged?
2016. márc. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!