Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek miért lehet ez?

Mi a véleményetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően megfogalmazni a kérdésemet anélkűl hogy bárkit is provokálnék. Ezt kérdést NEM provokációnak szánom.

Miért lehet az hogy amióta autót váltottam egy bizonyos autóra (a német Szuper trióból) azt vettem észre hogy a többi autós máshogy viszonyúl hozzám, illetve tekint rám.

Ezt értsd. Pl. Ezelőtt az autó előtt sokszor kiengedtek, intettek hogy mehetek,lámpáztak ha radaroztak a rendőrök ilyesmik. Stb..

Vagyis "jófejek" voltak a többi autósok velem.

De amióta nemrég autót váltottam ez változott ritkán engednek ki, agresszívabbak az autósok stb.., de érdekes hogy színte csak a "gyengébb" autósok teszik ezt, a kb "luxusabb" kategória meg "kedvesebb" lett legalább is ezt vettem észre.

Ha valakit érdekel az autóm tipusa vagy valami nyugodtan érdeklődhet nem titok, csak "mellékes" a kérdés szempontjából.

A kérdés maga hogy miért van ez ?



2016. márc. 30. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom egy bajor hathengeres rwd autót vettél. A baj ott leledzik hogy be lettél skatujázva a sztereotípiák miatt. Sajnos sztereotípiák, csúnya nem csúnya kimondani, de okkal léteznek. Persze a kivétel erősíti a szabályt!

Több márkánál megvan az a réteg, az a közösségi csoport akik miatt előítéletek alakulnak ki egy adott márkáról, a "dízeles golfosok", a "rizsrakétás" civic-esek, és mondjuk ki "a bunkó béemvések" stb.

Ezeket az embereket lehet okolni azért, ha egy márkát itthon elítélnek. Persze ettől még te lehetsz normális sofőr és húzd ki magad, ha az vagy, és ne foglalkozz az ilyen márkaháborút vívó kisemberekkel.

Balesetmentest az új autódhoz!

2016. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de egy kicsit mellé lőttél de majdnem, minden stímmel kivéve hogy négy kerék hajtású Ingolstadti csodáról van szó :) és kösz.
2016. márc. 30. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek irigyek.ne törödj velük,élvezd az autodat.mosolyogj rajtuk.mint én:) és nem vagyok bunko azért mert BMW- vek járok
2016. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Meg nem értem,hogy miért kéne eleve bunkónak lenni,mert valaki Audi BMW meg Mercit vezet :) Én azt vettem észre tisztelet a kivételnek,hogy aki pl ezen 3 márkák valamelyikét vezeti .. azt hiszi,h mindenki őt nézi ,azt lehet eszresem veszik :) Én pl nőként sokkal előbb megnezek egy Toyota avensist vagy egy Accordot :D :D (Apám autószerelő) szerinte sokkal jobbak a japánok :) Ezért szeretem őket :) Nekem mazda 6 van :)
2016. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, hogy gondoljanak amit akarnak, Kreszt betartom, innentől fogva meg akinek nem tetszik max nem nézegeti.
2016. márc. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!