Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok?

Milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A mostani motorom az "honda nx 650 dominátor" és kategóriát szeretnék váltani. A lényeg hogy 194 cm magas vagyok és el férjek rajta. leginkább sport túra érdekel és legalább 800-900 ccm.

2016. ápr. 1. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és árban olyan 600-700 ezereig gondoltam
2016. ápr. 1. 13:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok, hogy ilyen nagy motorból Kawasakin ültem pár centivel alacsonyabban és kényelmes volt. Sok tényleg nam a mi méretünkre szabott.

A típusra már nem emlékszem, több mint egy éve volt.

Ismerős ha van motorja oda adja "egy körre", mert tudja nem töröm össze, kettő van pénz ha kártalanítani kellene, három motorversenyző voltam még két éve - jó tiniként és közt, de bő három évig. És egy 125-ös gyűrök - már legálisan, papíron is - ~15 éves korom óta.

2016. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagybátyám laptop-ja és felhasználója.
2016. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huhh, hát ezt csak úgy lehet igazán hogy ráüész párra, ami kényelmes. A magasság egy dolog.
2016. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!