Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsasági motort szeretnék...

Gyorsasági motort szeretnék 125ccm- ig mivel A1el csak azt vezethetek. Mit ajánlanátok? Gondolkodtam a Yamaha yzf-r 125 Derbi gpr 125 Aprilia rs4 125 Honda cbr 125. Melyiket vegyem? Mihez kapok könnyebben alkatrészt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy A1 nél nem csak 125ccm a megkötés, hanem a max. 11kw-os teljesítmény, így kapásból kiesnek az általad felsoroltakból is motorok.
2016. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az előzőnek abban igaza van, hogy 11kw a teljesítmény határ, viszont az általad felsorolt motorok ebbe mind beleférnek. Mindegyik, amit írtál kiváló motor! Szubjektív vélemény szerint a Yamahát választanám. Ha nem új motort szeretnél, akkor azt vedd, amelyikből a pénzedért jobb állapotút találsz!
2016. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Okés hogy gyorsaságit szeretnél, de ezek nem lesznek gyorsak, és főleg nem erősek! 125 köbcentiben a kétüteműek verhetetlenek, gyorsak, erősek, csak éppen nem férnek be az A1-es jogsiba, viszont ha újonnan veszed, akkor beleférnek, ugyanis 11kW-os forgalmival kapod meg, aztán egy szervízben kiveteted a fojtásokat, cserélnek pár dolgot rajta és már 30 lóerő felett van, persze ha balesetet okozol akkor gond lesz.
2016. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kezdo motornak kell. Nem szeretnem megmaszekelni mert problema eseten gond lehet belole szoval maradok a negyutemueknel.
2016. febr. 19. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
nem maszekelni kell, ha szakszervízben csináltatod, ők levizsgáztatják 35 lóerősre is, és legális a dolog. Ha mindenképpen sportmotort akarsz, akkor tedd le szerintem az A2-t. Amúgy nem rosszak a 4T-k, csak azok nem sportmotorok, ha nem akarsz vele repeszteni meg autópályán menni, akkor jók.
2016. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még 16vagyok ezért akarom az A1 et. És csak városba futkorászni esetleg elmenni a közelbe (max. 20-30km)
2016. febr. 19. 13:56
 7/13 anonim ***** válasza:
városba inkább robogó, de te tudod. Én mentem ilyen 4T-s motorral, de a forgalmat feltartottam vele a belvárosban, mert erő nem volt benne hogy gyorsuljon.
2016. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Robogó kizárva :) nem szeretem, nagyon nem
2016. febr. 19. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:
A 7es válaszoló soha nem ült azon a motoron, amiről azt állítja, hogy feltartotta vele a forgalmat. Ugyanis még egy 50es 2t motor is jóval gyorsabb a városi forgalomban, mint bármilyen autó.
2016. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy Honda cbr volt, 4ütemű 125-ös. Nem szó szerint feltartottam vele a forgalmat, azt hittem hogy érthető lesz a dolog, de látom, hogy nem. Egy kétüteműhöz képest nagyon lomha, erre próbáltam írni. Egy 50-es 2T robogó egyébként jobban indul meg, mint a cbr, cbr is elindul, csak olyan semmilyen a dolog vele.
2016. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!