Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ugyanazon az autópályán...

Ha ugyanazon az autópályán többször is gyorshajtottam, akkor annyiszor küldik a csekket, ahányszor lefényképeztek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy autópályán pótkocsival 100 a megengedett sebesség, ezért az összes radar controll kapu alatt ennyivel mentem át. Ma utánanéztem és kiderült, hogy csak 80. Kb 4-5 kapu alatt mentem át, ez azt jelenti, hogy minden egyes alkalomért külön számíthatok egy 30000 forintos csekkre?

2016. ápr. 1. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Milyen szerelvénnyel voltál?
2016. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egy VW Caddy kishaszon + egy 750 kg-os maximum teherbírású 1 tengelyes utánfutó
2016. ápr. 1. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Akkor nem biztos hogy baj lesz, sok kapu csak a pályamatricát nézi és a sebességet amire be lövik , nem mindegyik trafis de abból se mind tudja megkülönböztetni hogy autó vagy autó+futó, pl kamionnal 116-al se kaptam már egy éve. Valamint 95-tol büntetnek de autó is 145tol lakott terület 65 de megis 70re állítja plusz jóvá írnak 2-3 km/h ha le is kaptak az mar 97 es annyit csal sztem a te órád is hogy 95-be beleférj kivéve az M0 ott 70 a max 85-felett büntet
2016. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem, ezt most megúszom, de a későbbiekben már ennek tudatában kell autópályán utánfutóval mennem. :) köszi a választ
2016. ápr. 1. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Én szerintem ezért nem fogsz semmit se kapni, de ha mégis (kizártnak tartom) akkor írd meg ide kérlek, hogy tudjuk! Hasznos információ lehet.


Nem vagyok rá büszke és nem is azért írom le, de az én öregem rendszeresen 130-al dönget futóval a pályán. Hiába szóltam már rá többször is. :( Addig nem nyugszik még nem kap csekket a vén marhája.

Ezt csak azért írtam, hogy megnyugodj kicsit. Nem hiszem, hogy megbüntetnek, de legközelebb jobban figyelj! Legalább te...

2016. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha szerencséd van akkor csal annyit az óra hogy éppen a büntetési határ alatt tudtál maradni (95 km/h). Vársz 1-2 hónapot gyomorideggel, aztán kiderül.
2016. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha többször is bemért, és valóban a sebességhatár felett mentél, akkor sajnos mindannyiszor kaphatsz is érte csekket, de 99km/h-tól büntethetnek, mivel 80-nál +15 km/h az objektív felelősség, erre még rájön a 3km/h-s hibahatár.
2016. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mennyi idő után lehetek benne biztos, hogy már nem fogok büntetést kapni? köszi a válaszokat mindenkinek! :)
2016. ápr. 1. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
azt hiszem 70 nap
2016. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abba belegondolva hogy a kamionok is hogy szoktak menni... akkor már egy kamion se lenne az utakon a büntetések miatt.
2016. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!