Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olline fogyasztásmérő...

Van olline fogyasztásmérő kalkulátor? Ahova beírom a litert, kilómétert és kiadja a 100km/L. T

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Letöltöd a számológép appot.
2016. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2016. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

excel? vagy a google féle online változat?

három cella (ha feliratozni is akarod, akkor 6, hogy elé ne tévedj ebben az adatrengetegben...), egy képlet


Amúgy nem értem, miért nem jó neked a hagyományos liter/100km mértékegység, miért a reciprokára vagy kíváncsi?


excel:

A1: megtett km B1: ide kell beírni a számot

A2: üzemanyag (liter) B2: ide írd a litert

A3: fogyasztás B3: =b2/b1*100


Ugye azt nem akarod mondani, hogy ilyen képességekkel van bátorságod egy tonnát terelgetni nagy sebességgel a közutakon? Mert így egy bonyolultabb forgalmi helyzet értelmezésének képessége... nem gondolnám hogy meglenne.

2016. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Exel féle nekem is van, de nem tudom megnyitni.
2016. ápr. 1. 22:28
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy a vezetési tudás nem tudom mennyiben függne össze azzal, hogy egy ilyen akármit meg tudjak csinálni.

Elárulom több ezer kilómétert levezettem jogsi nélkül.

Mire melóhelyen szükség volt rá, hogy elmenjek tanfolyamra.

No meg a 600ccm. es motor se megy ki alollam, pedig azt is csak használom papír nélkül.


Ha gondolod privátba cserélhetünk elérhetőséget és megtanithatsz matekozni!!

2016. ápr. 1. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
spritmonitor.de
2016. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!