Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen kezdő...

Szerintetek milyen kezdő autót vegyek maximum 500 000-ig, amit viszonylag olcsó fenntartani, és keveset fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nem sokára lerakom a jogsit, és nem nagyon tudom, hogy mivel tudnék kezdeni. Először 2-es Golfon gondolkodtam, de nem tudom mennyire megbízható.
2010. ápr. 5. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Suzuki Swiftet, abszolút megbízható, keveset fogyaszt. Korábban kicsit lenéztem a Suzukikat, de fateromnak most egy Swiftje van, és megváltozott róla a véleményem.

Golf II régebbi típus, sok hibája lehet, alkatrész mondjuk nem drága. A dízel 2-es Golfok füstölnek, mint egy mozdony.

2010. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehogy füstöl, csak jól be kell állítani.

Egy öreg 2-es Golf sokkal biztonságosabb mint egy Swift, és a Swift szar. A vadiúj Ignisnek hátul az Ignis felirat alatt be lehet nyomni a lemezt kisujjal..

2010. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, de töréstesztet hála istennek még nem végeztünk a Swiften.
2010. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Bizony így van a swift egy hulladék és nem szálsz ki belőle élve egy baleset után!

Én Opel Astra F-et ajánlok neked. 1.4 es benzinest 60 Le és 6-7 Literrel eljársz vele. Sok van belőle tudsz válogatni szabadon, és nem dízeles hogy az adagolója elromoljon, de alkatrész van belőle csurdultig olcsón. Nem lesz baja :)

itt egy szép állapotú:

[link]

Értékeld a válaszomat :D

2010. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat:D. Én is az Astra-t nézegettem, meg most a 3as Golf is eléggé megtetszett. De igazából szerintem még egy jó 2 év mire lesz akármelyikre is pénzem sajnos, addig meg járok nagyapám Yarisával, ha néha ideadja:D. Kaptátok a hasznost, ha valakinek még van véleménye, szívesen fogadom!
2010. ápr. 5. 13:42
 6/10 anonim válasza:

F-es astra!

én mondjuk mercivel csavargok,de f-es astra jóXD

2010. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem a Golf II, nekem is az van és nagyon bejött. az viszont igaz, hogy azért az ilyen idős autónál már ki kell fogni, hogy "tökéletes" legyen, de ez a suzukira is igaz (ott is van nagyanyó, aki hidegen már csutkagázzal jár vele). Viszont a Golfhoz rengeteg az alkatrész és filléres tételek. egyébként meg a fogyasztás, 4-4.5l/100km, szal nem vészes. a füstölésről meg csak annyit, hogy az én 22 éves golfom kevésbé füstöl mint jónéhány új dci/tdi, stb. hiperszuper csodajárgány.
2010. ápr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még csak annyit, hogy én is friss jogsival vettem 1.5 éve, ennyi idő alatt belement 35.000 km probléma nélkül. ja és meg van az az előny, h 54 lóerővel nem kap el a versenyláz:D:D
2010. ápr. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13:22-es vagyok :) Tegnap mentem délután ukrajnába ha hiszed ha nem 2 db lerohadt III golfot láttam az út szélén, az egyiknéll én álltam meg és féltengelye eltört :O trélert kellett hívni hozzá hogy elvigye Nyíregyházára. A másiknak nemtudom a baját mert már volt segítség :) A VW-ről én csak lebeszélnélek Esetleg a 2-es golf ami szívós kocsi. Sajnos most nekem is egy VW Polom van de eddig a hibái:komplettváltó+kuplung+elektronika elromlik+ rozsda. Most lesz benne 90.000Km és nálam volt egyedül meret első tulaja vagyok.
2010. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
550e.-től már kapsz 1000es-1200es c corsát keveset fogyaszt és nagyon megbízható, fontos,hogy nézesd meg a kompjútert ,mert tekergetik az óráját ,egy hozzá értőt nem vernek át,pl váltó és kormány kopás..
2012. ápr. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!