Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan sporttal egybekö...

Létezik olyan sporttal egybekötött fogyókúra, amiben nem kell bogyót szedni (vagy turmixot vagy bármit), nincs jojo effektus, és maximum 2 hét alatt 5 kilót fogyaszt?

Figyelt kérdés
sport fajtája viszonylag adott, mivel nem bír el a szervezetem bármit..
2011. jún. 27. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem lehet 5 kg-t fogyni zsírból.
2011. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi, azért még várok véleményeket..

az a baj hogy én aminek maximum 2 hét alatt nem látom eredményét/értelmét azzal nem foglalkozom tovább..

meg különben sem bírnám tovább csoki nélkülXD

2011. jún. 27. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem folosleges fogyokuraba kezdened ilyen hozza allassal:) hadjad,hadd erlelodjon meg,aztan majd ha tenyleg elegvan,akkor kezd:)
2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
eleged van*
2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kellene csak elhatarozni magad. 5 kg az kb masfel honap. De utana nyugodtabban ehetsz (nem zabalhatsz) es nem fognak a kilok duplai csak ugy felpattogni. Csak egyszer bird ki masfel honapig (dieta es mozgas). Az ilyen 7 nap alatt fogyjunk 10 kg hulyesegeket meg felejtsd el!!!
2011. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

már egyszer hozzááltam..fogytam is, de nem látványosan, úgy viszont nincs értelme, sokat szenvedek vele, de az eredmény olyan, mintha nem is lenne...

1.5 hónap alatt már vége a nyárnak is..a bikiniszezonnak is...no mindegy..azért nyilván mozgok, csak ilyen fogyási tempó mellett nem nagyon látom értelmét..

2011. jún. 27. 23:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor jovore hozd ki magadbol a legjobbat! Hidd el a "lassan jarj, tovabb ersz-nek" itt valoban fontos szerepe van! Mert lehet leadsz 5 kilot ket het alatt, jol nezel ki a strandon, aztan hamaqr feljon 8-9 kg es azt mar nem adod le jovo nyarra olyan konnyen. Ezt merlegeld megeri-e?
2011. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
2 het alatt siman fogyhatsz 5 kg , ha betartod , es kitartassz, na meg utanna sem zabalhatsz.. etrend: reggeli 1 alma, +piritos, vaj nelkul, ha akarsz meg ehetsz joghurtot is , vagy kefirt, uzsonna 1 alma (VAGY MAS GYUMI) ebed 1 tanyer leves ( vagy husi salataval).. uzsonna 1 alma/ joghurt vacsora 2 fottojas, vagy joghurt ............................es ezen kivul tornasznod is kell reggelenkent szaladas , + tornagyakorlatok este30 vagy40perc , es delben is kene tornaszni, de nm biztos, .. hidd el a mozgas sokat segit :*:*... sok sikert Sikerulni fog Tuti biztos ja meg igyal sok sok vizet amennyi csak beled fer, es meglatod kihagyhatod az uzsonnat majd ha iszol vizet , mert akkor nm igenyel a tested etelt, es nm lassul az anagcsered, es az biztos hogy nem all a gyomrod raktarozasra :*... SOK SIKERT
2011. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi..remélem nem lesz jojo..de legalább már valaki azt mondta lehet :)
2011. jún. 27. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, annak a válaszolónak a módszeréből sem zsírból fogsz fogyni :)

Ugyanannyi háj lesz rajtad

2011. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!