Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetés oktató szimulátor...

Autóvezetés oktató szimulátor programot tudtok ajánlani? Lehetőleg legyen benne külső kamera nézet és visszajátszás.

Figyelt kérdés
Szeretném az autóvezetést szimulátorban gyakorolni, és olyan kellene ahol a műveletek elvégzése után külső kamera képből is meg tudnám nézni hogy mit műveltem. Ha lehet legyen ingyenes, de ha demo verzióban van az se baj. És lehetőség szerint fusson vista alatt is. Köszi
2010. ápr. 5. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem ilyen programra nem igazán van igény, ezért nincs. Általában az emberek néhány óra alatt elég rutint szereznek hogy fölöslegessé váljon egy ilyen program.

A másik megközelítés hogy mivel külföldön más a kresz, ezért csak magyar fejlesztés jöhetne szóba. De mivel Mo-on nincs annyi tanulóvezető, se autósiskola, mivel alapvetően nem vagyunk sokan, ezért ki lenne az az elvetemült programozó aki ilyet ír? :)

2010. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azért lenne jó, hogy szimulátor előtt fejben meg tudjam tanulni a dolgokat (ingyen), és tudjam azt, hogy mikor mihez kell nyúlni, mire kell figyelni, nyílván a valós életet nem helyettesítheti, de abban sokat nyújthat hogy tudjad mit kéne csinálnod. Legalábbis a repülésben nekem sokat segít, hogy van szimulátor és agyban fel tudok készülni mikor mi a teendő. Nem hinném hogy a külföldi és a magyar kresz között akkora eget verő lenne a különbség...
2010. ápr. 5. 13:00
 3/13 A kérdező kommentje:
egyébként ezt az "általában az emberek néhány óra alatt elég rutint szereznek" remélem Te sem gondoltad komolyan... a 9 óra nagyjából pont elég arra, hogy ne menj neki a fának, és kiengedjenek az utcára, de "elég rutinról" szerintem bőven nem beszélhetünk... még apám is elrontja néha a beállást pedig már 30 éve vezet
2010. ápr. 5. 13:05
 4/13 anonim válasza:
66%
Első beirónak: ha ez igy lenne, nem lenne annyi baleset. Csomó helyzetet nem tudnak megoldani az emberek, amire bizony jó lenne a szimulátor. Engem is érdekelne, hátha tud valaki ilyet! És jó vicc lenne, ha akkor különbség lenne a Kreszben (és most ne Angliára gondoljunk).
2010. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt ismerem, de mondjuk ez nem szimulátor, inkább a Kreszt tanítja. Mész a kocsival és be kell tartani a szabályokat, táblákra figyelni. Itt is tudsz vizsgázni, elcseszel valamit megbuksz:D Hogy fut-e Vista alatt azt nem tudom, de én a teljes verziót leszedtem nagyon régen valahonnan.

2010. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi, ennek a demoját leszedtem, de nincsen benne visszajátszás opció, illetve a belső kamera állás is igen fura, olyan mintha a kormányon lenne a fejem, ami azért a valóságban nem így van.
2010. ápr. 5. 13:44
 7/13 Fingkirály válasza:
Hülyén hangzik, de a Test Drive Unlimited szerintem egész jóféle ilyen szempontból. Ha nem gyűjtögeted a kilockolható achievementeket meg versenyeket, hanem csak úgy vezetgetsz, betartva a kreszt meg mindent, akkor nagyszerű valami. Igaz sajnos csak a Hawaii-szigetek Oahu nevű szigetére korlátozva, de gyakorlatilag halálpontosan le van modellezve az egész cucc, rengeteg út van, és simán lehet gyakorolgatni. Meg akár megnézheted Pearl Harbort is közben :)
2010. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Live for Speed


Realisztikus játék, még a kormány se szervós és fél órát tekeri.

igenjó egy játék

2010. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felejtős. Valós szimulációhoz egy otthoni gép kevés. Valótlan meg nem ad a valóságban használható tudást.
2010. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itthoni gyakorláshoz nem az igazi, de ha valaki Angliába készül, akkor ezzel a progival lehet egy kicsit gyakorolni:


Driving Test Success Practical Simulator

[link]

2010. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!