Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S80 első autónak?

Volvo S80 első autónak?

Figyelt kérdés

Volvoról igazából rosszat nem nagyon hallottam, és nagyon tetszik az S80-as széria.


keret olyan 1,6-1,7 millió, illetve ezen kívül még papírmunkára külön költség számolva.


Dízelre gondoltam, mivel 90%-ban országúton lenne használva, néha autópálya, város teljesen minimális.


Az érdekelne, van-e valami tipushibájuk vagy bármi amire külön kéne figyelni?



2016. ápr. 3. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó autó, a soros 5 hengeres dízelek is igen megbízhatóak. Nem nagyon van típushibája. Mondjuk nem tudom hogy boldogulsz a vezetéssel, ha ez lesz az első autód, de ha jól megy, akkor nyugodtan megveheted. Azért ez egy nagyon nagy autó, és nehéz vele manőverezni, mert nagy a fordulóköre, ezzel számolj.
2016. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

27 vagyok, így mondhatni, kinőttem a fiatalos hóbortokból, így gondoltam, hogy elsőnek is " komolyabb " autót vennék.


Most a családi kombi Opelt hajtom, méretben körülbelül azonosak lehetnek, talán még Volvoval könnyebb a manőverezés, mert sedan.


De megnyugtató, hogy akkor nincs különösebb gondjuk.

Mesevilágban nem élek, tudom, hogy apróbb dolgok biztos lesznek, ennyiért tökéletest nem adnak, csak az a lényeg, hogy akkor komolyabb, drágább hibalehetőség ne legyen.

2016. ápr. 3. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy és úgy elsőnek, akkor hülyeségnek tartom. Nagy dög, a fenntartása is prémium szintű. Az 5 hengeresek tényleg jók és az enyhén gurgulázó hangjuk is kellemes. Ha Volvót szeretnél akkor kezdésnek S40. Ennyiért már 2004 utáni kiadású S40 -et is vehetsz ami nagyon hasonlít a nagy testvéreire.
2016. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!