Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 600. 000...

Milyen autót vegyek 600. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Fiatalos kocsit szeretnék. Megbízható legyen és nem méregdrága a javítása. Eladható is, mert majd váltok egy jobb kategóriára ha lesz rá keret. Mit ajánlotok? Suzukit nem szeretnék. Tudom, h nagyon jók, de nem tetszenek sajna... :/
2016. ápr. 3. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem egyértelműnek látszik hogy Golf. Az egy fiatalos autó. 1.6 motortól már jó.
2016. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
4-es Golfból talán találsz jót ennyiért, de a G Astra is jó választás lehet.
2016. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Csakis Bmw -Audi mással nem leszel idehaza menő gyerek.
2016. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Azt tudom, hogy mit ne vegyél. 1.2 HTP háromhengeres autót ne vegyél. Fabia, Polo, Ibiza is van ilyenbe, és pont hatszáz körül mennek.
2016. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2002 utáni Renault Clio, ennyiért mérik a keveset futott klímás, szép példányokat.Másik ésszerű lehetőség még a Ford Fiesta (New Edge karosszériás), abból is szépeket, jókat lehet venni.Igaz nemet nem írtál, de a béka-Micra is jó lehet, ha találsz egy nem lelakottat ennyiért, ezek iszonyatosan tartják az árukat.Esetleg Toyota Yaris, vagy Volkswagen Polo.A fentebb említett 4-es Golf is jó lehet, de ugyanannyiért idősebbet/rosszabbat kapsz, mint az itt említettből.
2016. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért golf is csak leharcolt elsz.
2016. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En elgondolkodnék egy opel astran, ennyiért talán már egy g astra is beleférne ami jobb. Olcsó , és bontóba is megtalálható autó.

Szerintem fiatalos autó, nem bmw vagy merci, de nem isk öltöd rá a vételárat mégegyszer.

2016. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!