Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rx 125-nél van egy...

Aprilia rx 125-nél van egy olyan gond, hogy van amikor vissza tudok váltani van mikor nem.1-est nehezen veszi de van mikor a többit is. Na ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
És az a fura hogy nem mindig csinálja. Válaszokat előre is köszönöm.

#Aprilia RX 125 #váltó gond #1-est nehezen veszi #kuplung?.
2016. ápr. 4. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ennek sok oka lehet. Kuplung, bowden, olaj.

Rossz a kuplung, nem old rendesen. Kevés az olaj, régi az olaj. stb stb

2016. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
utoljára mikor volt rendberakva a váltás rajta? Kicsiny hazánkban sokan nem törődnek vele, ameddig megy, addig megy. aztán mikor megeszi magát a motor, akkor gondolkoznak rajta, hogy hát mitől ment tönkre, a seggreesés meg akkor jön, amikor kimondják a boltban, hogy mennyi hozzá az alkatrész (olasz motorokhoz elég drága).
2016. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha egy olajcsere is csodákra képes. Próbálkozz ezzel, ha nem segít simán leengeded az uj olajat és még használható lesz javítá után.
2016. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja én most vettem a motort 2 hete és eddig minden motoromat rendben tartom amíg az enyém. Holnap lesz olaj csere és kiderül.
2016. ápr. 4. 21:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Na hát tegnap lecseréltem az olajat meg kipucoltam a szellőzőt és eddig úgy néz ki jó lesz. Mindenkinek köszönöm a segítséget! :)
2016. ápr. 6. 16:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és az olaj ami benne volt arról inkább nem írnék véleményt.
2016. ápr. 6. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus nem törődömség... Remélem Te jobban vigyázol majd rá. :)
2016. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig minden motoromra megpróbáltam vigyázni. Mindig mikor megveszem szinte azaz első hogy lecserélem az olajat. Eddig ami motorokat eladtam mindegyik még megy és nem vertem át senkit. Az a baj hogy ezzel sokan nem így vannak.. :/
2016. ápr. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!