Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lengyelből nem érdemes autót...

Lengyelből nem érdemes autót venni igaz?

Figyelt kérdés

Hozzánk Lengyelország határközeli városai pl. Budapesttől közelebb vannak, vagy legalábbis ugyanannyira.

Tudom Szlovákia még közelebb van, de úgy néztem hogy nagyobb a használt autó kínálat legalábbis abból a típusból amit néztem kint (lengyelben).

Gondolom ott már magyarul nem is tudnak, szót sem lehetne érteni az eladóval.

Tudnátok esetleg ajánlani szlovák autókereskedéseket, használtautó portálokat?

Autovia és az autobazar.sk oldalakon kívül.



2016. ápr. 5. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
lengyeleknél is elhet jó és rossz autót venn, sőt még Svájcban is...
2016. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég betegek a lengyelek vezetés szempontjából, azaz szeretik az autónak kinyomni a szemét is. Nem érdemes elmenni odáig szerintem mert nemigen kapsz jobb autót, mint Magyarországon.
2016. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem mindjárt az oroszoktól akarsz autót venni?
2016. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! Oroszoktól azért nem mert nem EU :)

És szlovákból megérheti?

2016. ápr. 6. 05:55
 5/9 alf ***** válasza:
48%
Én sokat vezetek Kelet-Lengyelországban, nem tűnt fel, hogy őrült módra vezetnének, sőt.
2016. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem vagyok járatos Lengyelországba, de azért írtam, hogy kicsit betegek lehetnek, mert ha nézel ilyen tuningolt autós, top speed-es, vagy városban 160-al repesztős videókat a youtube-on, észreveszed, hogy ezeknek a fele Lengyelországban készült.
2016. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért pont Lengyelből?

Miért nem inkább Ugandából vagy Laoszból? :(

2016. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:

Ha van lengyel ismerősöd, akkor vele igen. Csak ne derüljön ki a légvégig, hogy nem neki lesz.


Én nem vagyok antiszemtia, de a katolikus lengyelek igen. - bár ezt a lengyel ismerős is, úgy is tudja. Ez is érdemes figyelembe enni, ha képbe kerülhet. Nem kell zsidónak lened, elég, ha neved arra utal nekik.


...


Lengyel-lengyelt nagyon nem jelező, hogy személyesen átverjen vagy meglopjon Lengyelországban.

2016. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!